ایلام، راسان خبر_ در راستای گسترش همکاری های دو جانبه، نشست مشترکی بین گله داري مدیرکل پست استان و نجفی شعاع مدیر یت امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در ایلام انجام شد.

c85118d9-b167-401f-b933-1977536dd9c7_20170308_092047

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری راسان خبر از ایلام به نقل از روابط عمومی اداره كل پست استان،بابك گله داري مدیرکل پست استان باتفاق هیات همراه در راستای گسترش تعاملات و همکاریهای دوجانبه با نجفی شعاع مدیریت امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در ايلام دیدار و گفتگو کرد .

در آغاز گله داري سرپرست پست استان،به تشریح خدمات نوین پستی در قالب سه بستر فيزيكي،مالي الكترونيكي در شبكه پستي كشور پرداخت و در اين زمينه تصريح كرد:اداره كل پست استان با ارائه انواع خدمات نيابتي و نوين به سازمانها و دستگاههاي اجرايي،در راستاي توسعه اشتغال پايدار،صرفه جويي در زمان وهزينه،كاهش آلايندگي هاي زيست محيطي و رضايتمندي مردم. با استفاده از فناوری اطلاعات تحت وب و بحث IT  را دردستور كار پست استان جهت ارائه خدمات مطلوب به مشتریان قرار داده است.

وي سپس به تشریح كامل نحوه استفاده از بانکهای اطلاعاتی کد پستی ده رقمی،استاندارد سازی آدرس ایرانیان (GNAF )،راست آزمايي آدرس و نشاني متقاضيان در خصوص توزيع دسته چك هاي بانكي،خدمات پست مالی،مزایای استفاده از تمبر اختصاصی،کارت پستال،سرویسهاي پست ویژه و۱۹۳(خوش)پست همراه،توزيع ابلاغيه ها و اخطاريه هاي بانكي،اختصاص و ارائه كدپستي ده رقمي از طريق درگاه ارائه خدمات بانكي و وجود نقاط تماس در روستاهای استان از طريق دفاترآي سي تي در جهت ارائه خدمات بهينه به روستائیان و ديگر خدمات نوين در دست اجرا در پست استان پرداخت.

 گله داري در پایان،آمادگی همه جانبه اداره کل پست استان در راستاي انجام هر گونه خدمات نیابتی و تفاهم نامه هاي همكاري در قالب سرويس هاي پستي گوناگون با بانک قرض الحسنه مهر ایران را اعلام کرد.

در ادامه این دیدار مدیریت امور شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز ضمن خیر مقدم به گله داري و هیات همراه، اظهارامیدواری کرد با توجه به ارائه خدمات مطلوب،ارزان و آسان توسط اداره كل پست استان همکاریهای مشترک پست و بانک قرض الحسنه مهر ایران بيش از پيش توسعه یابد.

نجفی شعاع با بيان نقش،اهميت و جايگاه پست در ارائه خدمات نيابتي به آحاد جامعه افزود:تلاش بي وقفه كاركنان خدوم شبكه پست در سراسر كشور مايه مباهات و خرسندي بوده و فرهنگ سازي پستي براي خلق ارزشهاي مطلوب خدمات رساني وظيفه همگان بشمار مي آيد.

وي در ادامه از ابراز علاقمندي مجموعه مديريتي بانك قرض الحسنه مهر ایران در خصوص استفاده از سرويس هاي پست هوشمندو همكاريهاي في مابين با پست استان در راستاي كاهش قيمت تمام شده خدمات به مشتريان و رضايتمندي حداكثري آنان خبرداد.

در این دیدار مقرر گرديد موضوعات مطروحه و همکاریهای دو جانبه از طریق کارشناسان ادارات پست استان و بانك قرض الحسنه مهر ایران موردبحث و تبادل نظر قرار گیرد.