ایلام، راسان خبررئيس پليس امنيت عمومي انتظامي استان با بيان اينکه خدمت به خانواده شهدا افتخاري بزرگ است گفت: خانواده معظم شهدا و جانبازان اسوه صبرو مقاومت هستند و ما هرچه داريم مرهون خون شهيدان و فداكاري خانواده هاي آنان است.

download-2

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری راسان خبر به  نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ”امير همتي” در ديدار با خانواده معظم و معزز شهيد” عباداله غياثي ” از شهداي نيروي انتظامي يادآور شد: شهداء با تقديم والاترين سرمايه زندگي خود بهترين امنيت را در سطح منطقه و جهان به ايران اسلامي هديه كرده اند و اين براي ما مايه مباهات و افتخار است.

وي در ادامه اين ديدار، توجه و رسيدگي به مشکلات خانواده شهدا را از اولويت هاي مهم دانست و  تصريح کرد: خانواده شهدا بزرگترين نماد صبر و استقامت در جامعه هستند و حل مشکلات اين عزيزان از اولويت ها و اهم وظايف ماست.

رئيس پليس امنيت عمومي انتظامي استان ايلام خاطرنشان کرد: ما بايد قدردان شهداء بوده و اين قدرداني فقط با زنده نگه داشتن ياد و هدف والاي شهيدان که همانا حمايت از ولايت فقيه و پيروي از دستورات دين اسلام است، محقق مي‌شود.

سرهنگ همتي افزود: شهدا با تقديم خون خود در بالاترين درجه کمال و حيات انساني قرار مي گيرند و نام و يادشان تا هميشه تاريخ در قلب انسانهاي حق جو باقي مي ماند.

شهدا چراغ هدايت جامعه هستند و همه ما به ويژه مسئولين بايد با الگوبرداري از روحيه جهادي آن عزيزان براي اعتلاي اسلام و برقراري عدالت در جامعه بکوشيم.

رئيس پليس امنيت عمومي انتظامي استان ايلام در پايان گفت: هشت سال دفاع مقدس يادآور استقامت، ايثار و پايمردي مردان و زنان معتقد به ولايت و انقلاب اسلامي است که منبعث از ايمان به خدا، وحدت کلمه و يکپارچگي در سايه رهنمودهاي حکيمانه روح خدا (ره) مي باشد و موجب بيداري ملت ها و نهضت هاي آزادي بخش جهان   شده است.