کریم همتی رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام روز دوشنبه در گفتگو با راسان خبر ینکه خدمات رسانی به سیل زدگان ادامه دارد گفت: جامعه پزشکی استان با حضور در مناطق سیل زده استان خدمات پزشکی مناسب ارائه خواهند داد. وی افزود: با توجه به هم مرز بودن لرستان با ایلام   ۹ روستای سیل زده این […]

کریم همتی رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام روز دوشنبه در گفتگو با راسان خبر ینکه خدمات رسانی به سیل زدگان ادامه دارد گفت: جامعه پزشکی استان با حضور در مناطق سیل زده استان خدمات پزشکی مناسب ارائه خواهند داد.
وی افزود: با توجه به هم مرز بودن لرستان با ایلام   ۹ روستای سیل زده این استان از خدمات بهداشتی، درمانی، واکسیناسیون و پوشش‌های مناسب مادران باردار برخوردار شدند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: از ابتدای وقوع سیل تاکنون بیش از ۳۰۰ مورد خدمت اورژانس پیش بیمارستانی توسط نیروهای این دانشگاه در سطح استان ارائه شده است.
وی بیان داشت: همچنین  ۸۰ دستگاه آمبولانس، یک فروند بالگرد و یک دستگاه اتوبوس‌ آمبولانس در قالب چهل پایگاه شهری و جاده‌ای و یک پایگاه هوایی اورژانس ۱۱۵ در این مدت به مردم سیل زده خدمات رسانی کرده اند.
همتی خاطرنشان کرد: افرادی که مبتلا به بیماری های فصلی شده اند، توسط تیم پزشکی یاد شده مورد ویزیت و درمان رایگان قرار گرفته‌اند.