به گزارش راسان خبر؛ دکتر شهریار رسولی اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات در حوزه دهان و دندان، واحد دندانپزشکی در این مرکز بهداشتی راه اندازی شده است. وی افزود: این بخش با مساعدت و عنایت رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام که از مطالبات بحق مردم منطقه بوده به بهره برداری رسید و برای […]

۸۱۹۲۵۱۰۶-۷۰۴۵۳۴۱۵_۲۴۶۴۳

به گزارش راسان خبر؛ دکتر شهریار رسولی اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات در حوزه دهان و دندان، واحد دندانپزشکی در این مرکز بهداشتی راه اندازی شده است.
وی افزود: این بخش با مساعدت و عنایت رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام که از مطالبات بحق مردم منطقه بوده به بهره برداری رسید و برای راه اندازی واحد دندان پزشکی در پهله زرین آباد بالغ بر ۲۷۰ میلیون ریال هزینه شده است.
دکتر رسولی گفت: دستگاه های یونیت دندانپزشکی، اتوکلاو و فول برقی خریداری شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران افزود: این واحد با زیربنای ۴۰ مترمربع روزانه به بیش از ۱۵ نفر خدمات دندانپزشکی ارائه می کند.
وی با بیان اینکه در این واحد خدماتی مانند کشیدن، جرم گیری و فلورایدتراپی ارائه می شود، یادآور شد: بخش دندانپزشکی مرکز بهداشتی درمانی سراب میمه زرین آباد از توابع شهرستان دهلران نیز در آینده نزدیک تجهیز و راه اندازی خواهد شد.