ایلام؛ راسان خبر_ هیئت انجمن های ورزشی استان ایلام کلاس تئوری مربیگری درجه دو را با همکاری اداره آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام برگزار می کند .

gholaki1

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام؛  ارسلان چولکی گفت : هیئت انجمن های ورزشی استان ایلام در نظر دارد کلاس مربیگری تئوری درجه دو را با همکاری اداره آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام برگزار نماید .
رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان افزود: با توجه به اینکه مطالب ارائه شده صرفا تئوری هستند همه مربیان خانم و آقا در رشته های مختلف ورزشی که گواهی درجه سه را دارا هستن مجاز به ثبت نام برای حضور در این دوره می باشند .
وی گفت : زمان و مکان دقیق برگزاری کلاس پس از ثبت نام و مشخص شدن آمار نهایی شرکت کنندگان اعلام خواهد شد .
چولکی بیان کرد : با توجه به قانون برگزاری کلاس درجه ۲ که حداکثر ظرفیت هر کلاس باید ۲۵ نفر باشد ، مربیانی که زودتر نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده باشند در اولویت خواهند بود .
وی در خصوص شرایط دریافت مدرک مربیگری درجه ۲ گفت : علاوه بر داشتن مدرک درجه ۳ مربیگری و موفقیت در آزمون های این دوره با کسب نمره حداقل ۱۴ ، هر متقاضی باید گواهی همکاری و انجام کار به مدت حداقل شش ماه از هیئت ورزشی مربوطه خود را ارائه دهد .
رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان اظهار کرد : علاقمندان و افراد واجد شرایط می توانند برای ثبت نام تا تاریخ اول اذرماه به دفتر هیئت انجمن های ورزشی ایلام واقع در میدان کشوری استادیوم جهان پهلوان تختی مراجعه کنند