ایلام، راسان خبر_ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: خودروهایی که در ایام اربعین در محل های ممنوع پارک شده باشند به پارکینگ های خارج از شهر مهران منتقل می شوند.

۲۰۹۰۰۱۶

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ نورالله خادم خادم امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به راه اندازی پارکینگ های مناسب برای پارک خودروها در شهر مهران همزمان با اربعین حسینی، گفت: رانندگانی که اقدام به پارک وسایل نقلیه خود در معابر عمومی و مسیر تردد زائران نمایند ، خودروی آن ها به وسیله جرثقیل به پارکینگ منتقل خواهند شد .

وی ادامه داد: امسال به منظور آگاهی رانندگان از ممنوعیت توقف در محل های غیر مجاز برای تمامی معابر منتهی به مسیر تردد زائران تابلوهای ایستادن ممنوع وحمل با جرثقیل تهیه و نصب شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با اشاره به اختصاص تعداد قابل توجهی جرثقیل برای همین منظور گفت:مالکان خودروهای منتقل شده به پارکینگ در هنگام ترخیص بایستی هزینه نقل و انتقال و هزینه ترخیص را برابر قانون پرداخت و با تسویه حساب کامل خودرو خود را تحویل گیرند.

سرهنگ خادم در پایان از تمامی زائران خواست جهت تسهیل در تردد و به منظور روانسازی ترافیک و جلوگیری از ایجاد گره های ترافیکی ضمن همکاری با مأموران از رها کردن وسایل نقلیه خود در معابر عمومی اجتناب کنند.