سرهنگ رضا همتی‌زاده، رئیس پلیس راه ایلام روز جمعه  در گفت‌وگو با  راسان خبر اظهار داشت: با توجه به روزهای پایانی سال و در راستای جلوگیری از حوادث جاده‌ای، 12 دوربین سیار در جاده‌های پرتردد استان ایلام توسط گشت نامحسوس فعال است. وی افزود: در یازده ماهه اول سال‌جاری آمار تصادفات منجر به فوت در […]

سرهنگ رضا همتی‌زاده، رئیس پلیس راه ایلام روز جمعه  در گفت‌وگو با  راسان خبر اظهار داشت: با توجه به روزهای پایانی سال و در راستای جلوگیری از حوادث جاده‌ای، 12 دوربین سیار در جاده‌های پرتردد استان ایلام توسط گشت نامحسوس فعال است.

وی افزود: در یازده ماهه اول سال‌جاری آمار تصادفات منجر به فوت در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد کاهش داشته است.

رئیس پلیس راه استان عنوان کرد: 26 نقطه حادثه خیز در سطح استان شناسایی و محورهای مواصلاتی پرتردد نیز خط کشی شده است.

وی بیان داشت: تعداد ۱۴ دوربین ثابت در جاده‌های استان فعال هستند که در صورت تخلف راننده ۲ بار در طول روز، خودرو آنان به پارکینگ منتقل می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به ترافیک نیمه سنگین در محور صالح‌آباد، این محور تا حد فاصل تقاطع جاده اصلی با ماربره تا ساعت ۱۶ امروز یک‌طرفه شد.

وی تصریح کرد: در پایان این ساعت در صورت ضرورت و وجود ترافیک سنگین و نیمه سنگین، این محور باالعکس از دوراهی ماربره تا شهر ایلام یک طرفه خواهد شد.

همتی زاده یادآور شد: رانندگانی که در مسیر ماربره تردد می‌کنند با توجه به شرایط این محور که دارای پرپیچ و خم زیاد و عرض کم است می‌طلبد که رانندگان در این مسیر با هوشیاری کامل و پرهیز از حرکات حادثه‌ساز تردد کنند.

رئیس پلیس راه ایلام در پایان تاکید کرد: شهروندان گرامی جهت رفاه حال خود با برنامه ریزی مناسب برگشت از سفرهای خود را به ساعات پایانی روز که ساعات اوج ترافیک است موکول نکنند.