مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گفت: رزومه کاری  بانک شهر نشان از علاقمندی به مشارکت در مباحث فرهنگی و هنری است.

download (2)

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام  در حاشیه بازدید از دهمین نمایشگاه کتاب استان در گفتگویی با خبرنگار ما گفت: رزومه ی کاری بانک شهر نشان از علاقمندی این بانک به مشارکت در مباحث مختلف جامعه ، فرهنگی و هنری و مسائل اجتماعی در جامعه است.

سعید هژبری افزود: برپایی نمایشگاه کتاب امسال نسبت به سال  گذشته با تغییرات چشمگیری همراه بود و همین امر سبب می شود برای سال های آینده ناشران بیشتر و بن تخفیف با درصد بالاتر برای خریداران  ارائه و بازدید کنندگان بیشتری نیز به خود جذب کند.

وی سهم بانک شهر در نمایشگاه  کتاب استان را ارزنده  خواند و گفت:  مشارکتبانک شهر جهت  عاملیت و ارائه بن تخفیف در نمایشگاه کتاب استان سبب شده است خریداران با روی باز از نمایشگاه استقبال  کنند  و این امر نیز در فروش کتاب تاثیر گذار خواهد بود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام با دعوت از بانک شهر جهت مشارکت در مسائل اجتماعی، فرهنگی و هنری  در استان  ایلام گفت: با توجه به نمایان بودن مشارکت  بانک شهر در مسائل مختلف جامعه ،  در صورتی که در زمینه ساخت و ساز، تجهیز  یا اتمام پروژه های نوسازی مدارس در مناطق کمتر توسعه یافته  استان اعلام آمادگی کند با کمال میل استقبال خواهیم کرد.

هژبری در پایان کمک به دانش آموزان در مناطق محروم را نوعی افتخار برای خیرین و بانک های عامل عنوان کرد.