ایلام_ راسان خبر؛ نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه ایلام تعداد شرکت کنندگان در کنکور سراسری ۹۴ – ۹۵ این استان را ۱۱ هزار و ۳۱ نفر اعلام کرد.

۸۲۱۴۶۲۹۷-۷۰۸۵۹۷۳۹

به گزارش گروه روی خط رسانه های راسان خبر؛ جعفر مامی زاده گفت: بیشترین تعداد شرکت کننده مربوط به شهرستان ایلام با چهار هزار و ۷۲۲ نفر است که از این تعداد سه هزار و ۶۱۱ نفر در دانشگاه ایلام و یک هزار و ۱۱۱ نفر نیز در دانشگاه پیام نور آزمون خواهند داد.
وی یادآور شد: کمترین تعداد شرکت کننده در آزمون سراسری امسال نیز مربوط به شهرستان مرزی مهران با تنها ۲۴۸ نفر است.
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه ایلام تعداد شرکت کنندگان کنکور سراسری سال ۹۴ – ۹۵ را در دره شهر یک هزار و ۴۲۴ ، چرداول ۹۴۴ ، ملکشاهی ۵۱۵ ، ایوان یک هزار و ۵۶ و در مرکز پیام نور دهلران ۹۶۰ نفر عنوان کرد.
مامی زاده تاکید کرد: کنکور سراسری ۹۴ – ۹۵ طی روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ تیرماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان های مختلف این استان برگزار می شود.
وی اضافه کرد: صبح پنجشنبه کنکور سراسری رشته های ریاضی فیزیک و علوم انسانی و در بعد از ظهر این روز نیز کنکور رشته هنر برگزار خواهد شد ، همچنین در صبح جمعه ۲۵ تیرماه کنکور رشته علوم تجربی و در بعد از ظهر نیز داوطلبان رشته زبان های خارجی در این آزمون شرکت می کنند.

منبع: ایرنا