به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از ایثار ایلام؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت : روابط عمومی های برتر دستگاهای اجرایی استان در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت معرفی می شوند. سلیمان رستمیان ، افزود : در جریان برگزاری برامه های بزرگداشت روز شهدا که سال گذشته […]

 IMG_20170329_53205

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از ایثار ایلام؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت : روابط عمومی های برتر دستگاهای اجرایی استان در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت معرفی می شوند.
سلیمان رستمیان ، افزود : در جریان برگزاری برامه های بزرگداشت روز شهدا که سال گذشته از 16 الی 22 اسفند برگزار گردید تعداد زیادی از دستگاهای اداری استان فعالیت های قابل توجه ای انجام دادند که قابل تقدیر است .
وی افزود: سال گذشته قریب 50 برنامه با مشارکت تعدای از ادارات و نهادهای استان به همین مناسبت برگزار شد و این مهم درهمایش هم اندیشی روابط عمومی‌های استان مطرح و در همین راستا اقدامات نسبتا” مناسبی در چهارچوب گرامیداشت ایثار و شهادت برگزار گردید.
رستمیان افزود ، مصممیم که همزمان با روز روابط عمومی روابط عمومی های برتر را معرفی نمائیم .
مدیرکل بنیاد استان ایلام با اشاره به تعامل بیشتر این بنیاد با روابط عمومی ها و رسانه‌ها گفت:
ما با روابط عمومی ها وخبرنگاران در رسانه‌ها در دو حوزه خبر و برنامه ریزی ارتباط داریم در حوزه خبر تلاش می‌شود تا تعاملاتمان را در سطح استان‌ها بیشتر و بهتر کنیم و در حوزه برنامه سازی در روابط عمومی سعی می‌کنیم از ظرفیت‌های صدا و سیما برای برنامه سازی استفاده کنیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد : امسال تلاشمان این خواهد بود که حوزه فضای مجازی را بیشتر تقویت کنیم و از روابط عمومی های دستگاههای اجرایی استان که در حوزه فرهنگ ایثارو شهادت فعالیت داشته اند گزارش عملکردهای خود را با آثار و مدارک و مستندات به این بنیاد ارائه نمایند.