به گزارش روی خط رسانه های راسان خبر؛ یک مقام قضایی گفت: زوجین باید بدانند طلاق راه‌حل مناسبی برای حل مشکلات نیست و این موضوع خود مشکلات دیگری را به وجود می‌آورد. «سیدعلی نوربخش»اظهار کرد:  روند رو به رشد پرونده‌های دعاوی خانواده در محاکم قضایی نگران‌کننده است و همه‌ی دستگاه‌های مسئول در این زمینه به‌صورت […]

download-(3)

به گزارش روی خط رسانه های راسان خبر؛ یک مقام قضایی گفت: زوجین باید بدانند طلاق راه‌حل مناسبی برای حل مشکلات نیست و این موضوع خود مشکلات دیگری را به وجود می‌آورد.

«سیدعلی نوربخش»اظهار کرد:  روند رو به رشد پرونده‌های دعاوی خانواده در محاکم قضایی نگران‌کننده است و همه‌ی دستگاه‌های مسئول در این زمینه به‌صورت جدی و عملی پای‌کار بیایند.

وی بابیان اینکه افزایش طلاق موجب بروز مشکلات جدی برای جامعه می‌شود، افزود: پدیده طلاق اثرات جبران‌ناپذیری به دنبال دارد و موجب سست شدن بینان خانواده می‌شود.

نوربخش با اینکه طلاق نه‌تنها اثرات اقتصادی منفی بسیاری برای خانواده دارد بلکه این اثرات در تک‌تک سلول‌های اجتماعی رخنه می‌کند و حتی خانواده‌های سالم، ناخودآگاه در اجتماع تحت تأثیر عوارض طلاق قرار می‌گیرند، تصریح کرد: با توجه به اینکه بسیاری از طلاق‌ها در ایلام در اوایل زندگی اتفاق می‌افتد مسئولیت خانواده‌ها در انتخاب درست فرزندان بیشتر می‌شود.

منبع: ایسنا