ایلام، راسان خبر_ از اولین کتاب بانک جامع اطلاعات شهرکها و نواحی صنعتی استان در نشست مشترک استانداران پیشین ایلام رونمایی شد.

a6651

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی ایلام ، “مرتضی دارایی”افزود : در این کتاب ۳  زبانه صنایع مختلف خارج و مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان از جمله صنایع نساجی ، شیمیایی ، کانی غیرفلزی ، سلولزی ، فلزی و صنعت غذایی و … معرفی و مشخصات کامل این شهرکها و نواحی ، مزایای استقرار در آنها و مشوق های سرمایه گذاری اعلام و برای اطلاع و ارائه به سرمایه گذاران و بخش خصوصی است.

دارایی  ادامه  داد : در نوبت اول ۱۰۰۰ نسخه از اين كتاب چاپ و به عنوان کتاب مرجع در اختيار سرمايه گذاران ، نخبگان ، فعالان حوزه صنعت قرار مي گيرد.

وی بیان داشت : کتاب بانک جامع اطلاعات شهرکها و نواحی صنعتی استان ، به همت شركت شهرك هاي صنعتي ايلام در ۳۰۰ صفحه و به منظور راهنمايي و هدايت سرمايه گذاري به سمت طرح هاي داراي توجيه اقتصادي و برای كمك به رونق و توسعه صنعت استان چاپ شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام اظهار کرد : حاضران در این نشست با قدردانی از تهیه و انتشار این کتاب ارزشمند از پرسنل شركت شهركهاي صنعتي ايلام و طراحان آن برای جمع آوری ، تهیه و انتشار این مجموعه کامل تجلیل کردند.

رونمایی از کتاب ” بانک جامع اطلاعات شهرکها و نواحی صنعتی استان ایلام” بوسيله استاندار ایلام و با حضور استانداران ادوار ایلام و جمعی از مدیران استان در نشست مشترک استانداران پیشین انجام گرفت.