به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه ایلام؛  دکتر علی اکبری دفتر حقوقی دانشگاه با حضور در مراسم ترحیم «ایوب آقایی» دانشجوی فقید دکتری دانشگاه کاشان مراتب تاثر خود را به نمایندگی از خانواده بزرگ وزارت علوم از این ضایعه‌ی علمی اعلام کردند. وی با حضور در مراسم ترحیم مرحوم «ایوب آقایی» […]

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه ایلام؛  دکتر علی اکبری دفتر حقوقی دانشگاه با حضور در مراسم ترحیم «ایوب آقایی» دانشجوی فقید دکتری دانشگاه کاشان مراتب تاثر خود را به نمایندگی از خانواده بزرگ وزارت علوم از این ضایعه‌ی علمی اعلام کردند.

وی با حضور در مراسم ترحیم مرحوم «ایوب آقایی» – دانشجوی فقید دکتری شیمی دانشگاه کاشان که چند روز پیش دعوت حق را لبیک گفت، اظهار کرد: سرنوشت روز سختی را برای جامعه‌ی علمی کشور و استان ایلام رقم زد و یکی از چهره‌های علمی و نخبه‌ای که می‌توانست یکی از سرمایه‌های علمی کشور باشد هم‌سنگران خود را در عرصه‌ی علم و دانش تنها گذاشت.

وی  گفت: به عنوان رییس دانشگاه ایلام و به نمایندگی از وزیر محترم علوم و معاون دانشجویی و خانواده بزرگ این وزارت‌خانه بر خود فرض دانستیم در این مراسم شرکت کنیم.

رییس دانشگاه ایلام ضمن اعلام مراتب تأثر خانواده بزرگ وزارت علوم از این ضایعه‌ی علمی، ابراز امیدواری کرد خداوند روح آن عزیز سفرکرده را با نیکان و بزرگان همنشین گرداند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر هاشمی، معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های ایلام هم ضمن تسلیت به خانواده داغدار ایوبی گفت: هرچند این حادثه بسیار غمناک است اما جای خرسندی است که این عزیز عمر کوتاه خود را در بهترین مسیر یعنی علم و دانش که غایت آن کمال انسانیت است گذراند.

وی با بیان اینکه علم‌آموزی وجه امتیاز انسان نسبت به سایر آفریده‌های خداوند است، گفت: همه‌ی ما به حکم انسان بودن تسلیم مقدرات الهی هستیم.

لازم به ذکر است؛ در این مراسم  فرماندار محترم، رئیس دانشگاه پیام‌نور، رئیس آموزش و پرورش بدره رییس دانشگاه ایلام را  همراهی می‌کردند.

۱۳۹۵۴۶-۱ ۱۳۹۵۴۶-۲ ۱۳۹۵۴۶-۶۱ ۱۳۹۵۴۶-IMG_21401