به گزارش راسان خبر؛ محمد رزم، رییس کل دادگستری استان ایلام  در بازدید از روستاهای چم شیر،دار بلوط و چشم روته شهرستان سيروان در حریان نحوه خدمات رسانی به آسیب دیدگان سیل قرار گرفت. وی افزود: دستگاه  قضا در کنار نیروی  انتظامی مسوولیت  امنیت  منطقه را بر عهده دارند که خوشبختانه تاکنون مشکلی ایجاد و […]

به گزارش راسان خبر؛ محمد رزم، رییس کل دادگستری استان ایلام  در بازدید از روستاهای چم شیر،دار بلوط و چشم روته شهرستان سيروان در حریان نحوه خدمات رسانی به آسیب دیدگان سیل قرار گرفت.
وی افزود: دستگاه  قضا در کنار نیروی  انتظامی مسوولیت  امنیت  منطقه را بر عهده دارند که خوشبختانه تاکنون مشکلی ایجاد و گزارش نشده است.
رییس کل دادگستری استان بیان داشت: حضور مسئولان در کنار مردم سیل‌زده و صحبت با آنها می‌توانند تا حدود زیادی رنج‌ آنان را کاهش دهد.
وی ادامه داد: دستگاه قضایی استان  علاوه بر نظارت نحوه خدمات رسانی به مردم سیل زده،  مشکلات حقوقی و قضایی آنان را  رصد و مرتفع خواهد کرد.
رزم  یادآور شد:  مسوولان استانی وظیفه دارند  در چنین شرایطی که مردم نیاز به کمک دارند در کنار آنان باشند و خدمات‌رسانی مناسب به آنان ارائه دهند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و  رییس قوه قضاییه،  رسیدکی به مشکلات  مردم سیل زده در اولویت برنامه های  دادگستری استان ایلام قرار دارد.
لازم به ذکر است، در پی بارش سنگین باران در  فروردین امسال بیش از ۲ هزار منازل مسکونی و  تجاری دچار خسارت شدند.
شهرستان سیروان سال 91 از بخش به شهرستان ارتقا یافته و از شهرستان شیروان چرداول منفک شد.