ایلام، راسان خبر_ فرمانده انتظامی شهرستان چرداول نیز از دستگیری زن و شوهر (زوج) قاچاقچی و کشف سه کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از آنها خبر داد.

۲۱۹۳۱۰۲

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ جهانگیر زارعی گفت: زن و شوهری که قصد انتقال مواد مخدر به داخل استان ایلام را داشتند، توسط مأموران انتظامی مستقر در ایست و بازرسی پل سیمره دستگیر شدند.

وی ادامه داد: این زوج در پوشش سفر خانوادگی با استفاده از یک دستگاه خودروی سورای پراید قصد داشتند سه کیلوگرم تریاک را وارد استان ایلام کنند.
فرمانده انتظامی چرداول با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند، افزود: یکی از ماموریت های مهم پلیس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداری، خرید و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز جامعه است و برخورد با این معضل محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.

** کشف ۲۷۱ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در ایوان
فرمانده انتظامی ایوان از کشف ۲۷۱ هزار نخ انواع سیگار قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: در این ارتباط سه نفر نیز دستگیر شدند.
سرگرد علی عزیزیان اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان پس از کسب اطلاع از فعالیت یک باند سه نفره در تهیه و توزیع سیگار های خارجی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتی و انجام تحقیقات گسترده، محل فعالیت این باند را شناسایی کردند و صبح روز شنبه با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات موفق پلیسی، ۲۷۱ هزار نخ انواع سیگار خارجی قاچاق از این محل کشف کردند.
سرگرد عزیزیان با بیان اینکه در این عملیات بیش از چهار هزار پاکت انواع توتون قاچاق خارجی نیز کشف شد، بر استمرار اجرای طرح های مختلف انتظامی تاکید کرد و یادآور شد: متهمان با تشکیل پرونده تحویل محاکم قضایی شدند.