رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان گفت:سامانه ۱۲۰ آماده پاسخگويي به زائران اربعين حسيني (ع) در حوزه ترافيک جاده اي مي باشد .

download-2

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس استان؛ سرهنگ” نورالله خادم  اظهار داشت:پليس راهنمايي و رانندگي مأموريت خود را از روز گذشته در شهرستان مهران آغاز کرده است .

وي ادامه داد:طرح ترافيکي اربعين تدوين شده و مراحل اجرايي آن با همکاري ساير ارگانها و سازمان هاي خدمات رسان در شهر مهران آغاز شده است .

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي فرماندهي انتظامي استان ايلام گفت: به منظور تسهيل در برقراري ارتباط زائران اربعين با پليس و اطلاع رساني مناسب به آن ها در حوزه ترافيک جاده اي سامانه ۱۲۰ در مهران راه اندازي و در کنار پليس ۱۱۰ به صورت شبانه روزي آماده ارائه خدمات به زائران است.

وي خاطر نشان کرد:زائران مي توانند با تماس با اين سامانه ضمن ارائه گزارش در خصوص وضعيت رانندگي وسايل نقليه عمومي و مسافربر از وضعيت ترافيک جاده مطلع شوند.

سرهنگ خادم در پايان به زائران اربعين حسيني توصيه کرد در صورتي که با خودرو شخصي عازم مهران هستند ضمن رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي در طول سفر از پارک وسيله نقليه خود در محل هاي ممنوع شهر مهران خودداري کنند.