به گزارش سایت خبری راسان خبر،  با حکم مدیرکل دادگستری استان ایلام، «عبدالکریم سبزواری» بازپرس دادگستری این شهرستان به‌عنوان رئیس جدید دادگستری  معرفی شد . قائم‌مقام دادگستری استان ایلام  در آیین تودیع و معارفه رئیس دادگستری دهلران اظهار کرد:خادمان مردم در دستگاه قضایی و قضات نیز پیوسته عدالت را مدنظر دارند و تمام توان و تلاش […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر،  با حکم مدیرکل دادگستری استان ایلام، «عبدالکریم سبزواری» بازپرس دادگستری این شهرستان به‌عنوان رئیس جدید دادگستری  معرفی شد .

قائم‌مقام دادگستری استان ایلام  در آیین تودیع و معارفه رئیس دادگستری دهلران اظهار کرد:خادمان مردم در دستگاه قضایی و قضات نیز پیوسته عدالت را مدنظر دارند و تمام توان و تلاش خود را برای احقاق حق مظلوم از ظالم بر اساس قانون بکار می‌گیرند .

علی محمدی گفت: پیگیری برای ایجاد دادگاه در بخش‌های زرین‌آباد، سراب میمه و موسیان که از درخواست‌های مردم و مسئولان است، را دنبال می‌کنیم .

در پایان با تقدیر از تلاش‌های چهارساله «کیانوش برخی» رئیس سابق دادگستری دهلران، «عبدالکریم سبزواری» بازپرس دادگستری این شهرستان به‌عنوان رئیس جدید معرفی شد .