راسان، ایلام_ امیدعلی سبزی ظهر امروز در دیدار با مردم روستای بیات در بخش موسیان اظهار کرد: دولت با برنامه‌ریزی و توجه به ظرفیت‌ها، توسعه روستاها را در جهت رونق کسب و کار و تولید دنبال می‌کند. فرماندار دهلران توجه به توسعه روستاها را از برنامه‌های دولت تدبیر و امید برشمرد و از پیگیری برای حل […]

095_21551

راسان، ایلام_ امیدعلی سبزی ظهر امروز در دیدار با مردم روستای بیات در بخش موسیان اظهار کرد: دولت با برنامه‌ریزی و توجه به ظرفیت‌ها، توسعه روستاها را در جهت رونق کسب و کار و تولید دنبال می‌کند.
فرماندار دهلران توجه به توسعه روستاها را از برنامه‌های دولت تدبیر و امید برشمرد و از پیگیری برای حل مشکلات روستای بیات در بخش موسیان خبر داد.

وی با اشاره به تلاش مسئولان برای رونق کسب و کار در روستاها افزود: تلاش می‌شود با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در هر منطقه و استفاده از نیروی انسانی زمینه برای رشد و شکوفایی فراهم شود.

فرماندار دهلران با اشاره به توجه دولت به روستاها افزود: امروز دولتمردان در تلاش هستند تا زیرساخت‌های روستایی تقویت شود و با ارتقای سطح خدمات زمینه رفاه و آسایش بیش از پیش روستاییان را فراهم کنند.

سبزی تصریح کرد: دولت در زمینه ایجاد عمران و آبادانی در روستاها از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کند تا علاوه بر رونق کار و تولید از مهاجرت آنها نیز جلوگیری کند.

وی گفت: سال گذشته اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال برای اجرا و تهیه طرح هادی در 20 روستای این شهرستان هزینه شد.

در این دیدار مردم مشکلات خود را با فرماندار در میان گذاشتند و فرماندار نیز دستورات لازم را برای پیگیری مشکلات صادر کرد.