ایلام، راسان خبر_ با حضور گله داري سرپرست پست استان و تعدادي از مديران و مسئولين دستگاههاي اجرايي سرويس خوش در ايلام راه اندازي شد.

۵۴c81397-26e6-4439-bc0c-9b1f7580f002_20160726_175536

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت پست ایلام؛  در مراسمي با حضور گله داري سرپرست پست استان،فيلي معاون اجرايي و رؤساي ادارات و واحدهاي ستادي و اجرايي،جمعي از مديران و مسئولين دستگاههاي اجرايي سرويس خدمات ويژه شهروندي در ايلام و در محل باجه مركزي پست استان راه اندازي شد.

گله داري سرپرست پست استان،ضمن خوش آمد گويي به حاضرين در مراسم، هدف از راه اندازي و ايجاد اين سامانه و سرويس پستي را بكارگيري و استفاده از توان و ظرفيت بخش خصوصي،تسهيل در ارائه خدمات بهتر به مردم در جهت كاهش آلايندگي هاي زيست محيطي و رفت و آمد شهري  با استفاده از ابزارهاي فناوري اطلاعات خبرداد و افزود:سرویس پست تلفنی ۱۹۳ امکان دریافت مرسولات پستی از درب منزل و محل کار افراد را بدون نیاز به مراجعه حضوري به دفاتر پستی را نيز فراهم می کند.

سرپرست پست استان از استقرار پايگاه فعال سرويس خوش در محل باجه مركزي پست استان و همچنين دفتر مركزي اين سرويس واقع در ميدان ميلاد شهر ايلام خبر داد و افزود:قبول،دريافت و توزيع مرسولات پستی شهری و بین شهری از طريق شركت پست نيز مشمول این سرویس خواهد شد و متقاضیان می توانند با استفاده از این سرویس و برقراري تماس با شماره تلفن۱۹۳ مرسولات خود را با پست های پیشتاز، سفارشي و ویژه به تمامي نقاط کشور ارسال کنند.

وي با اشاره به مزيت هاي بسيار مهم اين سرويس و ديگر خدمات نوين شركت در سه بستر الكترونيكي،فيزيكي و مالي، امنيت و ايمني دريافت و توزيع كالا و خدمات،صرفه جويي در زمان و هزينه و نقش اساسي آن در خدمت رساني مؤثر و مطلوب به همشهريان تصريح كرد:سرویس پست تلفنی ۱۹۳به راحتي هر چه بيشتر ارسال دست به دست (Hand to Hand ) مرسولات را در سطح شهر فراهم نموده که اين مهم درقالب خدمات نيابتي نيز ميتواند سطح رضايتمندي مشتريان و ذينفعان خودرا بيش از پيش افزايش دهد به گونه ای که ماموران شرکت خوش امانات و انواع مراسلات ارسالی را در محل تحویل گرفته و با نهايت سرعت و دقت به مقصد می رسانند.

سرپرست پست استان با بيان اين مطلب كه با ایجاد سامانه ۱۹۳ به دنبال ایجاد تحول جدي در پست هستیم، افزود::هزینه استفاده از این خدمت جدید در مقايسه با بازار رقابتي همان نرخ تعرفه های هزینه های پستی است و به همین دلیل از نرخ سرویس پیک موتوری و دیگر سرویس های توزیع مرسولات شركتهاي مشابه کمتر خواهد بود وپايين بودن قيمت ارائه خدمات به مشتريان جذابيت لازم رادر استفاده از اين نوع خدمت و سرويس پستي را به دنبال خواهد داشت در اين خصوص متقاضيان وآحاد شهروندان ميتوانند با بكارگيري و استفاده بهينه از اين سرويس نهايت بهره برداري لازم را ببرند.

گله داري در ادامه افزود:شركت پست استفاده از خدمات و سرويس هاي نوين پستي را در اولويت كاري خود قرارداده و دراين راستا نيز از ظرفيت و توان بخش خصوصي هم بهره خواهد گرفت.

سرويس پست تلفني۱۹۳ يا همان الو”خوش”يكي از خدمات نوين شركت پست است كه در راستاي خدمات رساني حداكثري و رفاه حال مشتريان با همكاري و استفاده از توان بخش خصوصي در ايلام راه اندازي گرديده است.