ایلام، راسان خبر_ سرپرست شهرداری ایلام گفت: بیش از ۴۸ میلیارد تومان در حوزه عمران شهر ایلام هزینه شده است

۷fa68cf5-5915-4b0f-b2cf-f90060b5f00c_20160821_090820

به گزارش راسان خبر به نقل از اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ایلام ، غلامرضا طاهری  در بازدید تور خبری از طرح‌های عمران شهری با حضور فرماندار ایلام، رئیس شورای شهر ایلام و شماری از مسؤولان شهرستان ایلام اظهار داشت: خبرنگاران همواره یارمدیریت شهری بوده و هستند.

سرپرست شهرداری ایلام گفت: شهرداری ایلام طی سه سال گذشته تلاش‌های مختلفی در حوزه عمران شهری شده است و در این راستا ۴۸ میلیارد و ۱۵۸ میلیون تومان در این حوزه هزینه شده است.

وی ادامه داد: این میزان اعتبار در حوزه‌های عمرانی و جاری شهر ایلام هزینه شده است، بخش عمده‌ای از این اعتبار صرف اجرای پارک‌های محله‌ای، ایجاد زیرساخت‌ها و … شده است.

این مسؤول اضافه کرد: پروژه‌های شاخص شهرداری ایلام طی سه سال گذشته شامل تکمیل تقاطع غیر همسطح شهید رضایی‌نژاد، تکمیل طرح انتقال آب به چغاسبز، تعریض خیابان آیت‌الله حیدری، اصلاح معابر، المان تپه نور شهداء، آسفالت معابر ایلام، ساماندهی ورودی فرودگاه ایلام و… است.

سرپرست شهرداری ایلام گفت: این دستگاه اجرایی تمام توان خود را صرف عمران و آبادانی شهر ایلام کرده و در این راستا برنامه‌هایی را در دست اقدام دارد.