یونس آزادی سرپرست فرمانداری بدره  شامگاه شنبه در گفتگو با راسان خبر در ایلام اظهار داشت: با توجه به هشدار هواشناسی مبن بر ورود سامانه بارشی قوی در روزهای یک شنبه و دوشنبه (۱۱و۱۲فرودین) به استان ایلام ، علاوه بر  اماده باش مدیریت بحران بدره، کلیه مدیران ادارات و نهادهای این شهرستان تا پایان خروج […]

یونس آزادی سرپرست فرمانداری بدره  شامگاه شنبه در گفتگو با راسان خبر در ایلام اظهار داشت: با توجه به هشدار هواشناسی مبن بر ورود سامانه بارشی قوی در روزهای یک شنبه و دوشنبه (۱۱و۱۲فرودین) به استان ایلام ، علاوه بر  اماده باش مدیریت بحران بدره، کلیه مدیران ادارات و نهادهای این شهرستان تا پایان خروج کامل این سامانه بارشی، حق خروج ندارند.
وی افزود: بنا بر براورد اولیه دستگاههای اجرایی بدره  تاکنون ۲۰ میلیار ریال به این شهرستان خسارت وارد شده است.
سرپرست فرمانداری بدره گفت: با تاکید مدیریت بحران استان  و به تبع این شهرستان تعداد زیادی از چادرهای برپا شده در طبیعت جمع آوری شده است.
وی تاکید کرد: در صورت لزوم نیاز و برای مقابله با بحران در این شهرستان  از امکانات بخش خصوصی برای مقابله با سیلاب و رانش زمین استفاده  خواهد شد.
آزادی با بیان اینکه  راه دسترسی تنگه کافرین تا خروج کامل سامانه بارشی مسدود است گفت: مهمانان و گردشگران نوروزی هشدار‌ها و توصیه‌های هواشناسی را جدی گرفته و همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند.
  شهرستان بدره با جمعیت  ۱۸ هزار نفر  در ۸۰ کیلومتری مرکز استان ایلام قرار دارد.