ایلام، راسان خبر_ بابک گله داری سرپرست پست استان بمناسبت گرامیداشت روز جهانی پست و در راستای تکریم بازنشستگان، با حضوردر منزل یکی از پیشکسوتان و همکاران بازنشسته پست استان با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۳e4d3c77-6098-4773-ab40-f10c83d2be45_20161008_185235

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از   روابط عمومی اداره کل پست استان، گله داری صبح امروزبه همراه عارف نیا کارشناس روابط عمومی و مسئول دفتر مدیرکل ،خازنه کارشناس مدیریت عملکرد و کیفیت و کاویانی مسئول خدمات و تدارکات به منظور تکریم  از همکاران بازنشسته در منزل ولی آژ همکار بازنشسته این اداره کل حضور و ضمن گفتگو با وی از خدمات صادقانه ایشان در دوران تصدی خود در پست ایلام تقدیر کرد.

سرپرست پست استان در این دیدار موفقیت های فعلی شرکت را یادگار ارزشمند بازنشستگان امروز عنوان کرد و افزود:بازنشستگی افتخاری مهم در دوره زندگی هر فرد بوده و بازنشستگان منبعی از تجارب ارزشمند با داشتن خاطراتی تلخ و شیرین از گذشته هستند.

ولی آژ همکار بازنشسته پست استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از سرپرست پست استان این اقدام شایسته و درخو توجه ایشان را امری خداپسندانه و نیکو برشمرد و از درگاه ایزد منان توفیقات روزافزون ایشان و سایر همکارانشان را مسالت نمودند.

در پایان نیز توسط سرپرست پست استان و با اهدای لوح سپاس و هدایایی از زحمات چندین ساله این همکار بازنشسته تجلیل بعمل آمد.