ایلام، راسان خبر_ نشست هم اندیشی ایثارگران میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان صبح امروز با حضور مدیرکل بنیاد استان ایلام برگزار گردید.

n00182045-b

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری راسان خبر؛  ایثار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و ایام حزن انگیز محرم حسینی وجود جامعه ایثارگری در سطوح مختلف اداری را موجب خیر و برکت دانست و افزود :مروز ما میراث دار مجاهدت ، رنج ها و سختی ها شهدای عزیز و ایثارگران هستیم و شما تلاش گران ایثارگر نماد های آن همه رشادت ها به شمار می آئید.
 وی افزود : دفاع مقدس برگ های زرینی از افتخارات ملت بزرگ ایران است که با مجاهدت های شهدا و ایثارگران تبلور یافت .
مدیر کل بنیادشهیدوامورایثارگران استان ایلام به نقش و جایگاه مهم ایثارگران اشاره کرد و آنان را نمادهای تلاش ، تعهد و مظهر اخلاق و ولایتمداری ذکر کرد .
رستمیان خاطرنشان کرد : اقتدار ما در جهان مرهون خون پاک شهیدان  ومجاهدت های ایثارگران دفاع مقدس است .
وی تصریح کرد جانبازی و ایثارگری در جامعه اوج افتخار  است و موهبتی است الهی که ماباید قدر دان این نعمت باشیم .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در بخش دیگری از سخنان خود به نشاط و شادابی ایثارگران اشاره کرد و توصیه کرد که ایثارگران همواره این رفتارها را داشته باشند.
در این نشست دکتر محمد رحیمی ، مشاور ایثارگران استاندار و شنبه زاده مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان طی سخنانی پیرامون نقش ارزنده ایثارگران در جامعه سخن گفتند و خدمتگزاری به این قشر را یک نوع عبادت ذکر کردند.
در ادامه این نشست از ایثارگران شاغل در این دستگاه با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.