ایلام، راسان خبر_ سلیمان رستمیان ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام عصر امروز در دیدار با تعدادی از ایثارگران شهرستان ایوان از مقام والای آنان تجلیل کرد .

n00182852-b

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید ایلام، در این دیدارها که فرماندار ایوان نیز حضور داشت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با دلجویی از جانباز هفتاد درصد میرزا عباسی ، مقام والای جانبازان را ارزشمند توصیف کرد و اقتدار ایران اسلامی را مدیون تلاش و مجاهدت های آنان بیان کرد .
در این دیدار معروف بسطامی ، فرماندار ایوان نسبت به مقام گران قدر جانبازان ادای احترام کرد و آنان را حماسه سازانی بزرگ توصیف کرد.
رستمیان در دیدار با مادر شهید عبدالرضا نظری نیز اظهار داشت :مادران شهدا در جریان هشت سال دفاع مقدس نقش ارزنده ای ایفا نمودند و بزرگترین حماسه را خلق  و همواره پشتیبان جبهه های نبرد حق علیه باطل بودند.
وی افزود :ما خدمتگزار ایثارگران هستیم و به این خدمت هم افتخار می کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام همچنین در دیدار با پدر شهیدان عبدالمهدی و محمدکریم پیرحیاتی از نقش ارزشمند والدین شهدا تجلیل کرد و با ذکر خاطراتی از خدمتگزاری به خانواده شهدا از نقش والای خادمان خانواده شهدا وایثارگران در سالهای رزم و حماسه نیز تمجید کرد .
لازم به ذکر است در دیدارهای امروزاسداله تولیده و جمال اسدی ، معاونت های تعاون ومسکن وبهداشت ودرمان بنیاد استان نیز حضور داشتند.
همچنین علی محمد رشیدی ، رئیس بنیاد شهرستان ایوان نیز در این دیدارها حضور داشت و پیرامون نحوه رسیدگی به خانواده های شهدا و ایثارگران گزارشاتی ارائه داد.