مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر اظهار داشت : برای خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مشترکان و در جهت استفاده از دولت الکترونیک، سامانه پیام کوتاه و تلفن گویا راه‌اندازی شده است. مهندس بیرنوندی افزود: در حال حاضر مشترکان استان می‌توانند با ارسال شماره پرونده مندرج […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر اظهار داشت : برای خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مشترکان و در جهت استفاده از دولت الکترونیک، سامانه پیام کوتاه و تلفن گویا راه‌اندازی شده است.

مهندس بیرنوندی افزود: در حال حاضر مشترکان استان می‌توانند با ارسال شماره پرونده مندرج در قبوض آب خود به سامانه پیام کوتاه شرکت آب و فاضلا‌ب استان 30008499 و تماس با تلفن گویا1522 از آخرین رقم بدهی دوره و شناسه پرداخت و قبض خود مطلع و نسبت به پرداخت قبوض خود از طریق دستگاه‌های خودپرداز اقدام کنند.

وی ادامه داد: همچنین برای اولین در شهر ایلام وشهرستان سرابله، شرکت آب و فاضلاب اقدام به اجرای طرح جدید قرائت کنتور، صدور آنلاین و توزیع قبوض و وصول آنی آب بها در درب منزل مشترکین نموده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در پایان از مردم درخواست کرد در صورت مشاهده انشعاب غیر مجاز با شماره گیری 122 شرکت را در جریان این تخلفات قرار دهند.