*سوداگر مرگ در آبدانان دستگير شد به گزارش راسان نیوز؛ فرمانده انتظامي شهرستان آبدانان گفت:در اجراي طرح کنترل محورهاي مواصلاتي از دستگيري سوداگر مرگ خبر داد. سرهنگ”پرويز جعفري”اظهار داشت:ماموران ايست و بازرسي کبيرکوه هنگام کنترل خودروهاي عبوري به يکدستگاه خودرو  مشکود و آن را توقيف کردند. وي افزود:ماموران پس از بازرسي خودرو مقداري مواد مخدر […]

download-(2)

*سوداگر مرگ در آبدانان دستگير شد

به گزارش راسان نیوز؛ فرمانده انتظامي شهرستان آبدانان گفت:در اجراي طرح کنترل محورهاي مواصلاتي از دستگيري سوداگر مرگ خبر داد.

سرهنگ”پرويز جعفري”اظهار داشت:ماموران ايست و بازرسي کبيرکوه هنگام کنترل خودروهاي عبوري به يکدستگاه خودرو  مشکود و آن را توقيف کردند.

وي افزود:ماموران پس از بازرسي خودرو مقداري مواد مخدر از نوع ترياک،که به صورت ماهرانه اي جا سازي شده بود کشف کردند.

سرهنگ جعفري تصريح کرد:سوداگر مرگ موادافيوني را از شهرستان هاي همجوار جهت توزيع خريداري کرده بود.

فرمانده انتظامي شهرستان آبدانان در پايان با اشاره به اينکه پليس تا پايان سال طرح هاي متعدد انتظامي را اجرا مي کند گفت:متهم با مواد کشف شده به مراجع قضايي معرفي شد.

رودخانه سيمره باز هم قرباني گرفت

سرگرد”نوروز شريعتي”اظهار داشت: در پي كسب خبري مبني بر غرق شدن يک نفر در رودخانه سيمره ماموران پاسگاه انتظامي شاران  به همراه اهالي در محل حادثه حاضر شدند.

وي افزود :اين جوان كه قصد عبور از داخل آب و رفتن به سمت ديگر رودخانه را داشته بود به علت عدم آشنائي کافي به فن شنا  غرق شد.

سرگرد شريعتي گفت:جسد اين جوان توسط اهالي محل از رودخانه خارج و با دستور مقام محترم قضايي  به سردخانه منتقل و اقدامات قانوني در اين خصوص به عمل آمد.

توقيف ۴۲ دستگاه خودرو وموتور سيکلت متخلف در ايوان

سرگرد” علي عزيزيان اظهار داشت:به منظور برخورد با وسائط نقليه متخلف که آسايش شهروندان را سلب کرده بودند از ابتداي ماه مبارک رمضان طرح ارتقا امنيت اجتماعي در چند مرحله در سطح شهرستان برگزار شد.

وي هدف از اجراي اين طرح ها را تامين امنيت و حفظ آرامش خانواده ها يي که در زمان افطار به پارک ها مراجعه مي کنند عنوان کرد.

سرپرست انتظامي شهرستان ايوان تصريح کرد: در اين راستا ۳۳ دستگاه خودرو و ۹دستگاه موتور سيکلت متخلف توقيف و راهي پارکينگ شدند

سرگردعزيزيان خاطر نشان کرد: اجراي اين طرح رضايت مسئولان ومردم روزه دارشهرستان را درپي داشت به گونه اي که امام جمعه محترم شهرستان در خطبه هاي نماز جمعه گذشته از سرپرست وکارکنان انتظامي شهرستان تقديروتشکر نمود.

وي در پايان گفت: پليس مصمم است که به صورت جدي وقاطعانه با خاطيان وبرهم زنندگان  نظم عمومي برخورد کند واجازه نخواهد داد که امنيت وآرامش شهروندان را به مخاطره بيندازند.