راسان خبر/مدیرکل ارشاد ایلام گفت: ششمین هفته فیلم و عکس استان با هداف اکران تولیدات فیلم کوتاه در سال ۱۴۰۲ و نمایشگاه عکس هنرمندان استان برگزار می‌شود.

به گزارش راسان خبر از ایلام؛ علی هوشمند با اعلام خبر برگزاری ششمین هفته فیلم و عکس استان ایلام در ادامه برنامه‌های گرامی‌داشت چهل‌و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ششمین هفته فیلم و عکس استان ایلام با هدف کشف و استعدادیابی جوانان و ایجاد نشاط و امید و همدلی میان هنرمندان فیلمساز و عکاس از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ بهمن ماه سال جاری در مجتمع فرهنگی هنری ایلام برگزار می‌شود.

وی افزود: این رویداد با حضور ۲۴ اثر از فیلمسازان و ۳۲ اثر از عکاسان استان ایلام در سالن سینما فرهنگ و گالری استاد صندوق آبادی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام تصریح کرد: دوره قبل این رویداد فرهنگی هنری در سال قبل و با استقبال خوب و علاقمندان برگزار شد.

هوشمند با اشاره به اینکه این برنامه به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام و با همکاری انجمن سینمای جوانان استان، حوزه هنری و سازمان بسیج هنرمندان برگزار می‌شود، خاطر نشان کرد: آیین اختتامیه این رویداد روز شنبه ۲۸ بهمن ماه ساعت ۱۰ صبح در سالن سینما فرهنگ ایلام برگزار می‌شود.

کد خبر/۹۲۷۲۴

  • نویسنده : سمیه آذرمهر