به گزاش پایگاه خبری راسان خبر به نقل از  مرکز ارتباطات و روابط عموی بانک شهر، مسعود نصرتی با بیان این مطلب گفت: هم اکنون منابع مالی بانک شهر در اختیار مدیریت شهرها و شهروندان قرار دارد و خوشبختانه مدیران بانک شهر با نیازها ، مسائل و مشکلات شهر و شهروندان به خوبی آشنا هستند […]

به گزاش پایگاه خبری راسان خبر به نقل از  مرکز ارتباطات و روابط عموی بانک شهر، مسعود نصرتی با بیان این مطلب گفت: هم اکنون منابع مالی بانک شهر در اختیار مدیریت شهرها و شهروندان قرار دارد و خوشبختانه مدیران بانک شهر با نیازها ، مسائل و مشکلات شهر و شهروندان به خوبی آشنا هستند و توجه به این مسایل را در صدر برنامه های خود داده اند.

وی افزود: درحال حاضر ارتباط مناسب و تعامل بسیار نزدیک شهرداران شهرهای مختلف بخصوص شهرداران کلان شهرها با بانک شهر باعث خدمات رسانی بهتر به هموطنان شده است.

شهردار قزوین تصریح کرد:توسعه بیش از پیش شهر قزوین در دستور کار مدیران شهری قرار دارد و تلاش می‌کنیم همانند گذشته از پتانسيل هاي بانک شهر براي اجرای پروژه های مهم فرهنگی و عمرانی استفاده کنیم.

نصرتی با بیان این‌که خوشبختانه منابع مالی مردمی بانک شهر به میزان قابل توجهی افزایش داشته است، گفت: هم اکنون بیش از 90 درصد منابع بانک شهر از سوی شهروندان تامین می‌شود که نشان دهنده رضایت آنان از خدمات این بانک است.

نصرتی حضور بانک شهر در نمایشگاه های کتاب استانی و همچنین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را از جمله فعالیت های ممتاز این بانک در حوزه فرهنگی عنوان کرد و ادامه داد: این اقدام بانک شهر رضایتمندی بیش از پیش بازدیدکنندگان از خدمات بانکی ارایه شده در این نمایشگاه ها را در پی داشته است .

شهردار قزوین همچنین پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر را نماد بارز توسعه بانکداری الکترونیک عنوان کرد و گفت: با راه‌اندازی پیشخوان‌های شهرنت،یکی از اساسی‌ترین اقدامات در خدمت رسانی به شهروندان و مشتریان بانکی برداشته شده است.

به گفته وی، یکی از نیازهای اصلی شهروندان استفاده از خدمات کامل بانکی در ساعات مختلف شبانه روز است که خوشبختانه با راه اندازی پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر این نیاز به طور کامل مرتفع شده است.