به گزارش راسان خبر؛ جلسه شورای اداری شهرستان چرداول به مناسبت فرارسیدن هفته دولت با حضور فرماندار ، مسوولان ارشد و خبرنگاران این شهرستان برگزار شد. در ابتدا حمید گراوند؛ رییس شورای شهر سرابله ضمن گرامیداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر گفت: هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش […]

download-(1)

به گزارش راسان خبر؛ جلسه شورای اداری شهرستان چرداول به مناسبت فرارسیدن هفته دولت با حضور فرماندار ، مسوولان ارشد و خبرنگاران این شهرستان برگزار شد.

در ابتدا حمید گراوند؛ رییس شورای شهر سرابله ضمن گرامیداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر گفت: هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش ایجاد جامعه اى سرشار از عدالت، نظم و امنیت است و بهترین فرصت برای بیان عملکرد دولت تدبير و اميد جهت اطلاع رسانی به مردم است .

وی افزود: همه مسؤولان تلاش کنند تا در راستاي منويات مقام معظم رهبري و سياست‌ها و راهکارهاي دولت قدم بردارند و مسائل و مشکلاتي که در سطح شهرستان وجود دارد را با هم‌فکري و همکاري ساير مسؤولان استاني برطرف کنند.

وی در ادامه ، راه اندازی پارکینگ ماشین سنگین وتصویب آن درشورای ترافیک، اختصاص اعتبار ویژه برای ایجاد مکانی دائمی برای دفع زباله ها، نصب سیل بندها در سطح شهرستان، اختصاص آمبولانس کد دار به بیمارستان امام علی(ع)  و ساخت پل جنب اداره راه وشهرسازی جهت تردد وسایل نقلیه  را از مطالبات برحق مردم این شهرستان خواند.

رییس شورای شهر سرابله  درادامه زنده یاد رشید نامداری گراوند را نماد ایثار و فداکاری خواند و گفت: وی با احساس مسئولیت و ایثارگرانه برای نجات طبیعت و محیط زیست شهرستان کوهدشت به مبارزه با آتش رفت و دچار سوختگی شدید شد و به نحو شهادت گونه ای به لقاء الله پیوست.

وی همچنین درگذشت حاج الفتی، رییس سابق کمیته امداد شهرستان سرابله را به خانواده امداد استان و مردم استان تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور رحمت واسعه و علو درجات درجهت بازماندگان صبرجمیل و اجر جزیل مسئلت کرد.

وی تصریح کرد: اتفاقاتی که برای وزنه بردار کشورمان بهداد سلیمی رخ داد حق  وی نبود ولی همچنان این ورزشکار برای کشور  و مردم افتخار به شمار می رود.

حمید گراوند در خاتمه این نشست؛ از استاندار  و معاونینش، فرماندار سرابله، مسئولان ارشد و همکاران خود در شورا تشکر  و قدردانی کرد.

در پایان این نشست ، فرماندار شهرستان ضمن تشکر از خدمات حمید گراوند ، لوح تقدیر بهترین شورای شهر استان را به وی تقدیم کرد.