به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومي اداره كل دامپزشكي استان ايلام، رئيس اداره تشخيص و درمان با اعلام اين خبر گفت: اين مقدار دارو، در يك انبار غيرمجاز متعلق به يكي از شركتهاي پخش داروهاي دامپزشكي در سطح استان نگهداري مي شد، كه با تلاش و كوشش مأموران مبارزه با […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومي اداره كل دامپزشكي استان ايلام، رئيس اداره تشخيص و درمان با اعلام اين خبر گفت: اين مقدار دارو، در يك انبار غيرمجاز متعلق به يكي از شركتهاي پخش داروهاي دامپزشكي در سطح استان نگهداري مي شد، كه با تلاش و كوشش مأموران مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي استان كشف و ضبطشده است.

 دكتر رامين پورنجف افزود ارزش داروهاي كشف شده بيش از 380ميليون تومان بوده كه با مجوز مقام قضايي و حضور كارشناسان مركز بهداشت و حفاظت محيط زيست و نيروي محترم انتظامياستان معدوم سازي گرديد.

وي يادآوري نمود اين اقلام شامل واكسن و داروهاي تاريخ مصرف گذشته دامي بوده كه در يك گاراج خارج از محدوده شهر بصورت غيرمجاز نگهداري مي شدند، كه با دستور مقام محترم قضايي ضبط و معدوم سازي گرديدند.

دكتر پورنجف افزود، نظارت بر عملكرد شركتهاي پخش دارو و واكسن و همچنين داروخانه هاي سطح استان به صورت مستمر اعمال مي گردد.