به گزارش راسان نیوز؛ حجه الاسلام حسن شهیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، اظهار داشت: طرح ضیافت الهی و نشاط معنوی در ماه مبارک رمضان با حضور مبلغان بومی و مبلغان اعزامی از قم  برگزار می شود. وی افزود: طرح ضیافت الهی همزمان با ماه مبارک رمضان آغاز می شود و برپایی نماز جماعت […]

download-(2)

به گزارش راسان نیوز؛ حجه الاسلام حسن شهیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، اظهار داشت: طرح ضیافت الهی و نشاط معنوی در ماه مبارک رمضان با حضور مبلغان بومی و مبلغان اعزامی از قم  برگزار می شود.

وی افزود: طرح ضیافت الهی همزمان با ماه مبارک رمضان آغاز می شود و برپایی نماز جماعت ، قرائت قرآن، سخنرانی، برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) ، مراسم شهادت امام علی (ع) ، احیای شب های قدر و نماز عید سعید فطر از جمله برنامه هایی هستند که در این طرح اجرا می شوند.

حجه الاسلام شهیدی با اشاره به طرح نشاط معنوی در ماه مبارک رمضان و پس از آن در ایام تابستان، گفت: بقاع متبرکه شاخص استان مجری این طرح می باشند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه ایلام در ادامه افزود: در طرح نشاط معنوی برنامه های آموزشی تربیتی(رشته های احکام، قرآن و معارف)، ورزشی و اردوهای تفریحی – زیارتی برای مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان برگزار می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: ثبت نام طرح تابستانی نشاط معنوی آغاز شده و شروع کلاس های آموزشی از اول تیرماه سالجاری، بمدت ۴۵ روز خواهد بود.