به گزارش راسان خبر از  روابط عمومی زندانهای استان ایلام – با توجه به بازنشستگی اکبر محبی مدیرکل زندانهای استان ایلام، علی حسنوند که پیش از این سمت معاونت سلامت زندانهای ایلام را بر عهده داشت طی ابلاغی از سوی رئیس سازمان زندانها کشور به سمت سرپرستی زندانهای ایلام منصوب گردید. جلسه شورای اداری زندانهای […]

به گزارش راسان خبر از  روابط عمومی زندانهای استان ایلام – با توجه به بازنشستگی اکبر محبی مدیرکل زندانهای استان ایلام، علی حسنوند که پیش از این سمت معاونت سلامت زندانهای ایلام را بر عهده داشت طی ابلاغی از سوی رئیس سازمان زندانها کشور به سمت سرپرستی زندانهای ایلام منصوب گردید.
جلسه شورای اداری زندانهای ایلام با حضور نوروزی مشاور رئیس سازمان و مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان زندانهای کشور ، رحیمی مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان زندانهای کشور و مسئولین زندانهای استان ایلام برگزار گردید، در این جلسه با توجه به بازنشستگی اکبر محبی مدیرکل زندانهای ایلام و درخواست ایشان منوط به واگذار کردن این مسئولیت در سنگر اصلاح و تربیت، طی ابلاغی از دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندانهای کشور، علی حسنوند به عنوان سرپرست زندانهای استان منصوب شد.
رحیمی مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان زندانهای کشور ضمن تقدیر از تلاش های ارزنده محبی و خدمات قابل توجهی که در راستای ارتقاء نظام زندانبانی انجام داده اند، خاطر نشان کرد: خدمت خالصانه در سطح زندانها و تعهد به این شغل خطیر، دنیا و قیامت سنگربانان خدوم اصلاح و تربیت را بیمه می کند و از اجر اخروی فراوانی برخوردار است.
رحیمی افزود: امنیت در سطح زندانها لازمه برقراری و تاثیرگذاری فعالیت های اصلاحی و تربیتی است و قطعاً ثبات امنیت می تواند زمینه بازگشت سالم زندانیان به جامعه را فراهم کند،وی به همدلی و همکاری کارکنان در پیشبرد اهداف و ترقی مجموعه اشاره کرد و در این خصوص مطالبی را عنوان نمود.
نوروزی مشاور رئیس سازمان و مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان زندانهای کشور تلاش های ارزشمند اکبر محبی در کسوت مدیرکل زندانهای ایلام را قابل تقدیر خواند و موفقیت های بدست آمده را مرهون تلاش های بی وقفه کارکنان باتعهد زندانهای استان و همکاری های روز افزون دانست.
وی در ادامه بار مسئولیت خدمت به زندانیان و حل مشکلات افراد در بند را بر دوش زندانبانان و سنگربانان اصلاح و تربیت دانست و بیان داشت: رفع مشکل یک زندانی و خدمت به او به مثابه احیاء زندگی اوست.نوروزی به ارزش کار زندانبانی اشاره ای داشت و خواستار غنیمت شمردن فرصت ها و ظرفیت های موجود در راستای تحقق اهداف والای سازمانی و کمک به افراد گرفتار در بند شد. ایشان به خدمات و تلاش های گرانبهای رئیس سازمان زندانهای کشور با هدف دمیدن روحی تازه در کالبد فعالیت های اجرایی اشاره کرد و حفظ کرامت انسانی در برخورد با زندانیان را از مهمترین اصول زندانبانی اسلامی معرفی نمود.
اکبر محبی نیز در این جلسه به ایراد سخن پرداخت و اذعان داشت: خدمت در جوار کارکنان خدوم و توانمند زندانهای استان ایلام بسیار خوشایند و خاطره انگیز بود و با همت یکایک این عزیزان موفقیت های مطلوبی به دست آمد.محبی با آرزوی موفقیت و بهروزی برای علی حسنوند در سمت جدید ، خواستار استمرار همکاری و همدلی کارکنان زندانهای استان شد و افزود: خدای خویش را شاکرم که توانستم سی و دو سال از عمر خود را در سنگر اصلاح و تربیت و در زیر پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی به خدمت بپردازم و در جهت تحقق اهداف سازمانی با یاری خداوند متعال و همکاران متعهد زندانهای استان گامی رو به رشد برداریم .
علی حسنوند نیز در پایان گفت: تلاشهای ارزنده مدیرکل زندانهای ایلام هیچ گاه از یاد و خاطره کارکنان زندانهای استان بیرون نخواهد رفت و با استعانت از خداوند منان و همکاری پرسنل خدوم در عرصه زندانبانی تمام توان خود را به منظور اعتلای اهداف سازمانی و ادامه مسیر اصلاح و تربیت به کار خواهیم گرفت.