ایلام، راسان خبر_ مدیرکل هواشناسی ایلام گفت: در جریان فعالیت سامانه بارشی اخیر، بیشترین میزان بارش برف و باران در مناطق مختلف این استان در ایوان با ۹۳ میلی متر ثبت شده است.

IMG_20170128_2491

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر؛ مدیرکل هواشناسی ایلام گفت: در جریان فعالیت سامانه بارشی اخیر، بیشترین میزان بارش برف و باران در مناطق مختلف این استان در ایوان با ۹۳ میلی متر ثبت شده است.

یوسف شیخ الملوکی اظهار کرد: بعد از ایوان، بیشترین میزان بارش در ایستگاه فرودگاه شهدای ایلام با ثبت ۷۰ میلی متر بوده است.
وی میزان بارش برف و باران در دیگر شهرستان های این استان را به ترتیب آبدانان ۵۶، ارکواز ۶۸، سرابله ۵۸، دره شهر ۳۴، بدره ۴۶، لومار ۳۸، مهران ۲۳ و دهلران ۲ میلی متر اعلام کرد و افزود: بارش بین ۱۰ تا ۷۰ سانتی متر برف نیز در مناطق کوهستانی و مرتفع استان ایلام گزارش شده است.
شیخ الملوکی تاکید کرد: ناپایداری های جوی تا اواخر وقت فردا در مناطق مختلف این استان ادامه دارد ولی از روز یکشنبه به تدریج از شدت آن کاسته می شود.
مدیرکل هواشناسی ایلام یادآور شد: دمای هوا در روزهای آینده در این استان کاهش می یابد که این افت دما در نقاط کوهستانی استان ایلام بیشتر است.

ایرنا