ایلام، راسان خبر_ طی حکمی از سوی نصری مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان ایلام سرکارخانم شهین قنبری به عنوان سرپرست مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران ایلام منصوب شد.

۱۳۹۵۰۸۰۸۰۰۰۶۲۴_photoa

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری راسان خبر از ایلام؛  طی حکمی از سوی نصری مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان ایلام سرکارخانم شهین قنبری به عنوان سرپرست مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران ایلام منصوب شد.

آئین تودیع ومعارفه که با حضور معاونین اداره کل،کارکنان و مربیان مرکز برگزارشد،ضمن اهداء حکم انتصاب و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید مرکز خواهران از زحمات و تلاشهای خانم عالی پور تقدیرشد.

در این حکم که شکراله شیرخانی معاون آموزش،پژوهش و برنامه ریزی از طرف مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان ایلام به خانم قنبری اهداء شد آمده است:

((با استعانت از خداوند سبحان و تعهد تخصص جهت دستیابی به اهداف و آرمان های سازمان موارد ذیل معطوف نمائید:برنامه ریزی به منظور استانداردسازی و به روز آوری کارگاه های آموزشی مرکز-برنامه ریزی در اجرای دقیق دستورالعمل ها و آئین نامه های اجرایی-نظارت مستمر و ساماندهی امور اداری و آموزشی مرکز-توجه ویژه به رعایت نظم و انضباط در نهایت برخورد صمیمانه و احترام آمیز با همکاران-اجرای دقیق قوانین و مقررات اداری و رعایت اصل اطلاع رسانی دقیق و شفاف در تعامل با ارباب رجوع-نظارت مستمر برفعالیت همکاران زیر مجموعه آن اداره))