حشمت‌اله شجاعی، سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی ظهر دوشنبه در گفتکو با راسان خبر  در ایلام اظهار داشت: روز گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز کنترل و عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام EOC  مبنی بر مفقود شدن یک نفر در منطقه گچی (حوالی روستای انجیر) و محول شدن تیم‌های تخصصی جست‌وجو و […]

حشمت‌اله شجاعی، سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی ظهر دوشنبه در گفتکو با راسان خبر  در ایلام اظهار داشت: روز گذشته در پی تماس تلفنی با مرکز کنترل و عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام EOC  مبنی بر مفقود شدن یک نفر در منطقه گچی (حوالی روستای انجیر) و محول شدن تیم‌های تخصصی جست‌وجو و نجات هلال احمر این شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: کار جست‌وجوی فرد مفقود شده توسط نیروهای هلال احمر از دیروز آغاز و تا ظهر امروز ادامه داشت که پس از ساعت‌ها تلاش فرد مفقود شده پیدا شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی بیان داشت: این فرد که به دلیل خرابی موتورسیکلت و پیاده‌روی فراوان و سرگردانی در زیر بارش شدید باران دچار خستگی و بی حالی شده بود پس از انجام اقدامات اولیه در محل به روستای محل سکونت منتقل و به کانون گرم خانواده ملحق شد.

لازم به ذکر است: شهرستان ملکشاهی با مساحت 1739 کیلومتر مربع معادل 8/7 درصد مساحت استان را به خود اختصاص داده است. این شهرستان از شمال به شهرستان ایلام، از جنوب و غرب به شهرستان مهران و از شرق به شهرستان‌های دهلران و آبدانان محدود شده است.