به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ رضا همتی زاده اظهار کرد: راننده یک دستگاه مینی بوس صبح امروز بعد از توقف، اقدام به حرکت با دنده عقب کرده و بدلیل بی احتیاطی با یک زن از اهالی روستا برخورد می کند. وی با توصیه به رانندگان جهت رعایت […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ رضا همتی زاده اظهار کرد: راننده یک دستگاه مینی بوس صبح امروز بعد از توقف، اقدام به حرکت با دنده عقب کرده و بدلیل بی احتیاطی با یک زن از اهالی روستا برخورد می کند.
وی با توصیه به رانندگان جهت رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی افزود: رانندگان در هنگام رانندگی کاملا قوانین را رعایت کنند تا شاهد وقوع چنین حوادثی نباشیم.
به گزارش ایرنا، هفته گذشته نیز یک دستگاه خودرو جیپ به دره ای در محدوده روستای گنبد پیر محمد در شهرستان ملکشاهی سقوط کرد که در این حادثه نیز یک نفر کشته و سه نفر نیز رخمی شدند.
استان 20 هزار کیلومتر مربعی ایلام در غرب کشور و همسایگی عراق دارای 111 کیلومتر بزرگراه، 670 کیلومتر راه اصلی، 891 کیلومتر راه فرعی و یک هزار و 770 کیلومتر راه روستایی است.
توپوگرافی خشن، وجود ناهمواری و پستی و بلندی فراوان در کنار کوهستانی بودن بخش عمده ای از ایلام باعث شده این استان در مقایسه با دیگر مناطق کشور حتی استان های همسایه از حیث راه از کم توسعه ترین مناطق باشد.