ایلام، راسان خبر_ عضو شورای شهر ایلام گفت: تحت فشار برخی سیاسیون و یکی از نمایندگان مجلس برای انتخاب شهردار ایلام هستم.

download

به گزارش گروه روی خط رسانه های راسان خبر؛ هادی کرمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: در مجموع ۱۸ گزینه رزومه خود را برای تصدی مدیریت شهری ایلام به شورای شهر ایلام تسلیم کردند که در نهایت سه گزینه به مرحله نهایی راه یافتند.

عضو شورای شهر ایلام گفت: یکی از سه گزینه راه یافته برای تصدی مدیریت شهرداری ایلام با رایزنی با سیاسیون و حتی یکی از نمایندگان مجلس وارد بازی جدید و تاسف‌باری شده است.

وی با بیان اینکه به عنوان یک بسیجی و سرباز ولایت اهل باج دادن به هیچ احدی نیستم ادامه داد: طی روزهای گذشته از سوی بسیاری از سیاسیون و حتی یکی از نمایندگان مجلس در استان ایلام تحت فشار قرار گرفتم تا به گزینه پیشنهادی آنان رای داده و او را روانه ساختمان شهرداری ایلام کنم.

این عضو شورای شهر ایلام اضافه کرد: اما به هیچ عنوان زیر بار اینگونه فشارها نرفته و نظرم در مورد گزینه‌های مطرح شده تغییر نخواهد یافت و به هیچ عنوان به گزینه پیشنهادی رای مثبت نخواهم داد و تمام تلاشم را به کار خواهم گرفت تا با کمک دیگر اعضای شورای شهر پرونده این سه گزینه نیز بسته و وارد شناسایی افراد دیگری برای تصدی شهرداری ایلام شویم.

کرمی تصریح کرد: طی روزهای گذشته بزرگان ایلات و طوایف نیز وارد رایزنی برای این گزینه شده و بارها و بارها خواستار مذاکره با اینجانب شده که به هیچ عنوان این موضوع را نپذیرفته و نخواهم پذیرفت.

عضو شورای شهر ایلام گفت: آنچه مشخص است که به زودی اعضای شورای شهر ایلام وارد انتخاب و گزینش نامزدهای دیگری غیر این سه گزینه خواهند شد و هیچکدام از گزینه‌های طرح شده از دور گزینش نهایی اعضای شورای شهر ایلام خارج می‌شوند.

وی ادامه داد: در عین حال بهترین گزینه برای تصدی شهرداری ایلام در شرایط فعلی و فرصت ناچیز باقیمانده از عمر شورای شهر سرپرست فعلی شهرداری ایلام است که تعدادی از اعضای شورای شهر نیز بر روی این فرد اهتمام دارند.