به گزارش راسان خبر؛ مجید عسگری مردم و داوطلبان را به رعایت قانون در هنگام تبیلغات انتخابات فراخواند و اظهار کرد: رعایت مقررات و تعمیق آرامش و امنیت اجتماعی، زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش روی را به نحو شایسته فراهم می کند. وی با اشاره به اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان از سوی هیات […]

IMG_4408_24629

به گزارش راسان خبر؛ مجید عسگری مردم و داوطلبان را به رعایت قانون در هنگام تبیلغات انتخابات فراخواند و اظهار کرد: رعایت مقررات و تعمیق آرامش و امنیت اجتماعی، زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش روی را به نحو شایسته فراهم می کند.
وی با اشاره به اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان از سوی هیات های نظارت افزود: همه باید به قانون احترام گذاشته و افرادی که صلاحیست شان احراز و یا تایید نشده از طریق مراجع قانونی اعتراض خود را پیگیری کنند.
عسگری به مراحل بعدی بررسی صلاحیت داوطلبان رد صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان اشاره کرد و یادآور شد: تا تایید نهایی و اعلام لیست کامل همه داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی دو مرحله دیگر باقی مانده که احتمال دارد تعداد افراد واجد شرایط تغییر کند.
فرماندار آبدانان شورای نگهبان قانون اساسی را یک نهاد مهم و تعیین کننده در انتخابات دانست و تاکید کرد: اعلام نظر نهایی این شورا برای مجریان انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری برابر مقررات قانونی، لازم الاجرا است.
وی گفت: همه باید ضمن توجه به نظر هیات نظارت بر انتخابات تلاش کنند زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند فراهم شود لذا توصیه می کنیم داوطلبان رد صلاحیت شده برای این رخداد سیاسی و هواداران آنها با سعه صدر و احساس مسئولیت در چهار چوب قانون، مسائل خود را پیگیری کنند.
عسگری سپس به اجرایی شدن برجام و برداشته شدن تحریم های ظالمانه استکبار جهانی علیه کشورمان و گشوده شده فصل جدیدی در روند انقلاب اسلامی ، گفت: این پیروزی نتیجه هدایت های رهبر معظم انقلاب، تلاش بی وقفه دولت و مقاومت احاد مردم است.
شهرستان آبدانان با ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۶۷ کیلومتری جنوب ایلام قرار دارد و به همراه شهرستان های دهلران، دره شهر و بدره در قالب شهرستان های حوزه جنوب استان ایلام یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند.