به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر؛ معروف بسطانی فرماندار ایلام روز دوشنبه  در جلسه کمیسیون کارگران شهرستان ایلام اظهار داشت: پیگیری مطالبات کارگران به عنوان  قشر زحمتکش در حد اختیارات با قوت دنبال می شود. وی افزود: اگرچه شرایط اقتصادی کشور با مشکلاتی مواجه است اما با وحدت و تعهد در کار و تولید […]

به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر؛ معروف بسطانی فرماندار ایلام روز دوشنبه  در جلسه کمیسیون کارگران شهرستان ایلام اظهار داشت: پیگیری مطالبات کارگران به عنوان  قشر زحمتکش در حد اختیارات با قوت دنبال می شود.
وی افزود: اگرچه شرایط اقتصادی کشور با مشکلاتی مواجه است اما با وحدت و تعهد در کار و تولید می توان این دوران را پشت سر گذاشت.
فرماندار ایلام گفت: در حوزه شهرستان ایلام ده واحد صنعتی با مشکل مواجه هستند به طوری که ۴ ماه است مطالبات کارگران این حوزه ها پرداخت نشده است.
وی ازجمله این واحد ها،شرکت های پیمانکاری مستقر در پتروشیمی شامل پترو همگام، داروسازان اراک، پترو پارس قدرت و کشتارگاه صنعتی عنوان کرد.
وی تاکید کرد: در شرایط سخت  اقتصادی کنونی کارگران با تعهد  و همدلی آگاهانه مقاومت  کنند تا زمینه سو استفاده برخی سودجویان فراهم نشود.
بسطامی یادآور شد: کارگران ایلام  مشکلاتی دارند که نباید در کنار معضلات واحدهای بزرگ استان از آن ها غفلت شود.
 وی گفت: با توجه به نزدیک شدن به پایان سال مسوولان استانی موظف به پیگیری مطالبات این افراد هستند و ما نیز  در حد اختیارات خود تلاش می کنیم مشکلات این حوزه مرتفع شود.
 فرماندار ایلام در پایان از دستگاه قضایی استان در راستای بررسی و حل مشکلات حوزه های مختلف تشکر و قدردانی کرد.