کیانوش محمدنژاد فرماندار دره شهر عصر دوشنبه در گفتگو با راسان خبر در استان ایلام اظهار داشت: بر اثر شدت بارندگی های امروز ارتباط۱۹ روستای بخش ماژین و ۷ راه مرکز  این شهرستان بطور کامل قطع شده و هیچ گونه راه دسترسی به این روستاها وجود ندارد. وی افزود: ۲ پل ماژین و سه پل […]

کیانوش محمدنژاد فرماندار دره شهر عصر دوشنبه در گفتگو با راسان خبر در استان ایلام اظهار داشت: بر اثر شدت بارندگی های امروز ارتباط۱۹ روستای بخش ماژین و ۷ راه مرکز  این شهرستان بطور کامل قطع شده و هیچ گونه راه دسترسی به این روستاها وجود ندارد.
وی افزود: ۲ پل ماژین و سه پل بین روستاهای چم نمشت، گاومیشان، آبدانان و پلنگ نیز بطور کلی تخریب و راه ارتباطی با این روستاها را قطع شده است.
فرماندار دره شهر گفت: با توجه به هشدار هواشناسی و ادامه بارش ها در استان تاکنون ۳۵۰ خانوار در معرض طغیان رودخانه ها جابجا شده و هم اکنون ۴۰۰ خانوار دیگر نیز در حال جابه جا شدن هستند.
وی تاکید کرد: بیش از ۷۰ درصد منازل دره شهر دچار آبگرفتگی شده و دستگاه های امداد رسان از جمله هلال احمر، اورژانس و فوریت ها و  راه و شهرسازی در حال امداد رسانی به مردم هستند.
محمدنژاد تاکید کرد: تا برطرف شدن مشکلات و باز شدن راه های ارتباطی مردم از تردد در این مناطق خودداری کنند.
شهرستان دره شهر با ۴۳ هزار و ۷۰۰ نفر در ۱۲۰ کیلومتری مرکز ایلام قرار دارد.