نظام ملکشاهی فرماندار مهران عصر یک شنبه در گفتگو با راسان خبر در استان ایلام اظهار داشت: بارش سنگین باران در مهران سبب آبگرفتگی معابر بخصوص فازهای  ۱ و ۵ شده است . وی افزود: سالن ورزشی آموزش و پرورش و ‌مسجد سطح شهر برای اسکان موقت آماده و  تجهیزات شده همچنین ۲۵۰ تخته چادر […]

نظام ملکشاهی فرماندار مهران عصر یک شنبه در گفتگو با راسان خبر در استان ایلام اظهار داشت: بارش سنگین باران در مهران سبب آبگرفتگی معابر بخصوص فازهای  ۱ و ۵ شده است .
وی افزود: سالن ورزشی آموزش و پرورش و ‌مسجد سطح شهر برای اسکان موقت آماده و  تجهیزات شده همچنین ۲۵۰ تخته چادر توسط هلال احمر فراهم شده است.
فرماندار مهران بیان داشت: با ورود سامانه بارشی قوی از هفته گذشته به سطح استان ایلام  ۳ سیل بند شهر مهران  دچار خسارت شد.
وی تاکید کرد: جلسات و بازدیدهای کارشناسی انجام شده و مرحله پیشگیری و آمادگی در حد مقدور شهرستان انجام شده است و اعضای ستاد بحران آمادگی کامل در مقابله با سیل را دارند.
ملکشاهی در ادامه از شهروندان خواست تا از تردد غیرضروری  در سطح شهر خودداری کنند.
وی تصریح کرد: با توجه به ثبت ایستگاه هواشناسی مهران از صبح امروز تا کنون ۶۵ میلیمتر باران در مرکز شهر ثبت شده است
بنا بر اعلام سازمان هواشناسی سامانه بارشی قوی که از روز گذشته وارد  کشور شده تا روز سه شنبه جاری مستقر بوده و بیشترین تأثیر را در نیمه غربی و شمالی کشور خواهد داشت.
شهر مهران  با جمعیتی بیش از ۲۰ هزار نفر در ۸۵ کیلومتری جنوب غربی شهر ایلام  واقع شده است.