مراسم استقبال از سعید فاضلی قهرمان مسابقات ووشو انتخابی تیم ملی با حضور فرماندار ، مدیران و جمعی از مردم شهرستان چرداول انجام شد .

Untitled-1

به گزارش راسان خبر؛ پرویز کولانی فرماندار چرداول در آئین استقبال از سعید فاضلی ورزشکار این شهرستان که با کسب مقام قهرمانی مسابقات انتخابی تیم ملی به تیم ملی ووشوی جمهوری اسلامی ایران راه یافت، ورزشکاران ملی را افتخارات و سرمایه های ورزشی شهرستان و استان خواند و گفت : جوانان ورزشکار پرچم دار و معرف توانمندی های ورزشی شهرستان در سطح کشور و حتی بین المللی هستند و جای بسی افتخار است که فرزندان این دیار در رقابت های ملی بر سکوی قهرمانی ایستاده و با حضور خود در تیم ملی، نماینده جمهوری اسلامی ایران در عرصه های ورزشی جهان باشند .
نیک سرشت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرداول نیز با ابراز خرسندی از همراهی فرماندار و مدیران شهرستان در برنامه های ورزشی گفت : امیدواریم راه یابی سعید فاضلی به تیم ملی ووشو زمینه ساز کسب مدالهای جهانی توسط ایشان باشد.
وی ادامه داد : ایجاد انگیزه برای ورزشکاران بسیار مهم است و بی شک راه یابی کسانی مانند سعید فاضلی به تیم ملی موجب ایجاد انگیزه و پشتکار برای سایر ورزشکاران شهرستان خواهد شد، ما نیز سعی خود را در این راستا خواهیم داشت و از هیچگونه حمایت مادی و معنوی از ورزشکاران قهرمانی در حد و توان خود دریغ نخواهیم کرد .