به گزارش روز یکشنبه خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، فرمانده انتظامی استان  روز یکشنبه  در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی شرایط بسیار خوبی در حوزه امنیتی و سیاسی در کشور حکم فرما است که در راس نظام ولی فقیه حضرت امام خامنه ی است در کنار […]

IMG_20170312_24552

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، فرمانده انتظامی استان  روز یکشنبه  در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی شرایط بسیار خوبی در حوزه امنیتی و سیاسی در کشور حکم فرما است که در راس نظام ولی فقیه حضرت امام خامنه ی است در کنار سران سه قوه زبان زد خاص و عام است .

سردار یاری اظهار داشت: در سال ۹۵ بستر انتظامی و ترافیکی بسیار خوبی برای مردم رقم زده شده که نمونه ی آن را می توان برگزاری مراسمات ، ۲۲بهمن، روز قدس، بازگشایی مدارس و غیره اشاره  که برای برپایی باشکوه از همه ظرفیت های سازمانی و ابزارها استفاده شده است.

وی در ادامه، تشکیل ۵۳هزار و هجده پرونده غذایی، کشف ۴درصدی جرایم، کشف ۶۸درصدی افزایش قاچاق کالا، کشف ۲۶۷ کیلوگرم مواد مخدر در سطح استان، کشف ۸باند بزرگ قاچاق اسلحه و مهمات و رسیدگی به ۱۴۳هزار و سیصد و بیست و سه تماس تلفنی در مراکز انتظامی استان را از مهمترین اقدامات نیروی انتظامی در سال۹۵  عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان افزود: در بحث تصادفات جاده ی نسبت به سال گذشته کاهش ۶۷درصدی تلفات انسانی مواجهه بوده ایم و همین امر سبب شده است که در این حوزه رتبه اول کشور را کسب کنیم.

وی ادامه داد: کسب رتبه اول در کشور در این حوزه با توجه به تکمیل و مناسب  نبودن زیرساخت های راه استان کار بزرگ و عظیمی است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به آغاز رزمایش بزرگ پلیس در نوروز ۹۶ گفت: آرامش و نشاط بهاری،با قانونمندی و نظم و اجتماعی به عنوان شعار امسال نیروی انتظامی انتخاب شده است

وی در ادامه با تأکید بر آمادگی کامل پلیس استان برای اجرای طرح نوروزی پلیس گفت:۲۲ ایستگاه نوروزی در تمامی نقاط و اماکن تفریحی ، زیارتی و گردشگاههای استان راه اندازی شده است و بیش از چند هزار نیروی پلیس به صورت شبانه روز در جای جای استان وظیفه برقراری آرامش و نشاط بهاری را بر عهده خواهند داشت.

سردار یاری با اشاره به استقرار ۲۲ ايستگاه نوروزي در نقاط مختلفي تفريحي و زيارتي اين استان گفت:رضايت مندي مردم و ارتقاء خدمات دهي به آن ها از اهداف اجراي رزمايش نوروزي پليس است

این مقام مسئول فعال کردن گشت هاي پياده ، موتوري و خودرويي بطور شبانه روزي ، همکاري و هماهنگي با ديگر ارگانهاي امدادي و خدماتي ، استقرا ايستگاه های نوروزي و سازماندهي ستاد نوروزي ، کنترل ويژه در گلوگاهها و محورهاي مواصلاتي استان را از ديگر اقدامات مهم و شاخص اين فرماندهي در ايام نوروز عنوان کرد.

فرمانده انتظامي استان ایلام با اشاره به اينکه ایلام از جمله استان هايي است که داراي آثار تاريخي و مناطق گردشگري فراوان است از مردم خواست با سفر به اين استان لذت ديدن آثار تاريخي و گردشگري را براي خود و خانواده به ارمغان بياورند.