به گزارش راسان خبر از ایلام به نقل از پایگاه خبری پلیس، نورعلی یاری فرمانده انتظامی استان ایلام اظهار داشت: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ در شب گذشته مبنی بر وقوع یک فقره قتل در شهرستان ملکشاهی، بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان جهت بررسی موضوع اعزام و مشخص شد جوان 23 ساله‌ای […]

به گزارش راسان خبر از ایلام به نقل از پایگاه خبری پلیس، نورعلی یاری فرمانده انتظامی استان ایلام اظهار داشت: در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ در شب گذشته مبنی بر وقوع یک فقره قتل در شهرستان ملکشاهی، بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان جهت بررسی موضوع اعزام و مشخص شد جوان 23 ساله‌ای به وسیله سلاح گرم به قتل رسیده است.

وی افزود: در بررسی بیشتر و تحقیقات اولیه  از شاهدان عینی مشخص شد به دلیل اختلافات شخصی قاتل 16 ساله دست به چنین کاری زده است.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه قاتل پس از به قتل رساندن این جوان متواری شده بود، تصریح کرد: پس از وقوع این حادثه اکیپ‌های ویژه‌ای از پلیس آگاهی استان، شهرستان و همچنین سایر قسمت‌های انتظامی استان با همکاری بزرگان و ریش سفیدان تلاش‌های خود را در جهت دستگیری و معرفی فرد قاتل آغاز کردند.

یاری در ادامه با اشاره به اینکه اسلحه قاتل کشف و صاحب آن نیز دستگیر شده است، بیان کرد: با تلاش و پیگیری‌های نیروی انتظامی استان، وساطت ریش سفیدان و معتمدان محلی، قاتل 16 ساله صبح امروز خود را به پلیس شهرستان ملکشاهی معرفی کرد.

وی با اشاره به اینکه پرونده این قتل در پلیس آگاهی شهرستان تشکیل و به عرض مرجع قضایی رسیده، اذعان داشت: تحقیقات گسترده پلیس برای بررسی جوانب این پرونده در حال انجام است  و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی می‌شود.

فرمانده انتظامی استان در پایان گفت: خویشتن داری، صبر، حوصله و همچنین استفاده از تجربیات و ظرفیت ریش سفیدان می‌تواند از بروز چنین حوادث ناگواری جلوگیری کند.