به گزارش راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار نورعلی یاری  اظهار داشت: بازار شهر ایلام این روزها جنب و جوش بیشتری دارد که نیروی انتظامی در ایام نوروز در کنار مردم است. وی افزود: در سطح استان نزدیک به ۱۸ ایستگاه پلیس برای ایام نوروز مستقر می‌شود. یاری عنوان کرد: به صورت […]

به گزارش راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار نورعلی یاری  اظهار داشت: بازار شهر ایلام این روزها جنب و جوش بیشتری دارد که نیروی انتظامی در ایام نوروز در کنار مردم است.

وی افزود: در سطح استان نزدیک به ۱۸ ایستگاه پلیس برای ایام نوروز مستقر می‌شود.

یاری عنوان کرد: به صورت شبانه روزی در این ایستگاه‌ها، نقاط پرجمعیت و شلوغ استان، تفرجگاه‌ها و مناطق کوهستانی و سرسبز استان، امامزاده‌هایی که مردم برای زیارت به آن نقاط مشرف می‌شوند، پوشش امنیتی لازم داده شده است.

وی ادامه داد: با وجود اینکه کمتر از ۹ روز به تحویل سال جدید مانده اما شهر ایلام شلوغ و مردم در حال خریدهای نوروزی هستند.

فرمانده انتظامی ایلام عنوان کرد: با توجه به در پیش بودن ایام چهارشنبه آخر سال و تعطیلات نوروزی نیاز است پلیس و واحدهای امدادی با تلاش مضاعف در سطح حوزه مأموریتی حضور داشته باشند تا فرصت هرگونه سو استفاده از مخلان نظم و امنیت عمومی گرفته شود.