ایلام، راسان خبر -فرمانده انتظامی شهرستان ایوان اظهار از دستگیری هشت سوداگر مرگ در ایوان خبر داد.

download (1)

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس ایلام، علی عزیزیان اظهار داشت: به منظور پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم خیز و برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر طرح ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی اجرا شد.

وی ادامه داد: از اهداف مهم دیگر این طرح پاک‌سازی تفرجگاه‌ها و مناطقی است که مردم برای اوقات فراغت خود در هفته‌های پایانی فصل تابستان انتخاب کرده‌اند.

عزیزیان تصریح کرد: در این راستا هشت نفر از توزیع‌کنندگان مواد افیونی دستگیر و مقدار قابل توجهی مواد مخدر که به صورت بسته‌بندی برای توزیع در اختیار داشتند کشف و ضبط شد.

 فرمانده انتظامی ایوان با تأکید بر برخورد قاطعانه با سوداگران مرگ گفت: خرده‌فروشان مواد مخدر باید در فرآیند اعمال مجرمانه خود احساس امنیت نکرده و بدانند که پلیس با قاطعیت تمام با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد می‌کند و اجازه نخواهد داد که آسایش و آرامش را از مردم سلب کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان با بیان اینکه موفقیت پلیس در سایه همکاری صمیمانه شهروندان و تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس به ثمر نشسته است، تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.