سردار نورعلی یاری، فرمانده انتظامی استان ایلام  روز چهارشنبه در چمع خبرنگاران  اظهار داشت: ۲۰ ایستگاه نوروزی پلیس در تعطیلات نوروز  فعالیت خود را در مناطق تفریحی زیارتی و تفریح گاههای استان آغازکرده است.  وی با اشاره به شروع طرح نوروزی پلیس از تاریخ ۲۵ اسفند ماه سال گذشته افزود: اجرای این طرح با آماده […]

سردار نورعلی یاری، فرمانده انتظامی استان ایلام  روز چهارشنبه در چمع خبرنگاران  اظهار داشت: ۲۰ ایستگاه نوروزی پلیس در تعطیلات نوروز  فعالیت خود را در مناطق تفریحی زیارتی و تفریح گاههای استان آغازکرده است.
 وی با اشاره به شروع طرح نوروزی پلیس از تاریخ ۲۵ اسفند ماه سال گذشته افزود: اجرای این طرح با آماده باش کامل  پلیس تا ۱۷ فروردین ماه استمرار خواهد یافت.
فرمانده انتظامی استان در ادامه با اشاره به کارگیری بیش از ۲۰۰ گشت خودرویی و موتوری در طرح نوروزی پلیس گفت: این گشت ها وظیفه پوشش انتظامی و امنیتی مناطق جرم خیز، تفرجگاه ها و اماکن زیارتی استان را برعهده دارند.
وی تصریح کرد: با همکاری پلیس پیشگیری و یگان ویژه انتظامی استان ۱۰ واحد گشت خودرویی و ۱۰ واحد گشت موتوری در قالب گشت‌های کوهستان در مناطق تفریحی استان به مردم و مسافران نوروزی خدمات ارائه می دهند.
وی تاکید کرد: نشاط بهاری، نظم و قانونمداری به عنوان شعار پلیس در نوروز ۹۸ انتخاب شده زیرا بدون وجود نظم و قانون جامعه رنگ آرامش ، آسایش و امنیت را نخواهد دید.
سردار یاری خاطرنشان کرد: راه رسیدن به جامعه‌ای آرام و تزریق نشاط و شادابی در بین مردم تقویت قانونمداری و قانون پذیری در جامعه است بنابراین با رعایت نظم و احترام به قانون سالی را با آرامش خاطر و بدون حادثه و  رویدادی تلخ و ناگوار آغاز کنیم.