به گزارش سایت خبری راسان خبر؛ فرمانده مرزبانی استان ایلام در جمع خبرنگاران  گفت: در ایام نوروز امنیت زائران، مسافران و گردشگرانی که قصد تردد از مرز مهران را دارند مانند همیشه تأمین  و در این راستا  مرزبانان استان در آمادگی کامل به سر می برنند. سرهنگ الهی ادامه داد: در سال  95 کوچک‌ترین ناامنی […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر؛ فرمانده مرزبانی استان ایلام در جمع خبرنگاران  گفت: در ایام نوروز امنیت زائران، مسافران و گردشگرانی که قصد تردد از مرز مهران را دارند مانند همیشه تأمین  و در این راستا  مرزبانان استان در آمادگی کامل به سر می برنند.

سرهنگ الهی ادامه داد: در سال  95 کوچک‌ترین ناامنی در مرزهای استان به وقع نپیوسته و زائران کربلا مخصوصا در ایام اربعین در نهایت امنیت به کشور عراق اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه تعامل بسیار خوبی با مرزبانی عراق داریم و مرز را کاملا رصد و لحظه‌ای پایش می‌کنیم، خاطرنشان کرد: در مرزهای استان بحث قاچاق کالا صفر است و تاکنون کشفیات نداشته‌ایم.

وی با تأکید بر اینکه در ایام نوروز امنیت زائران و گردشگران که از مرز مهران تردد می‌کنند کاملا تامین است، افزود: مرزبانی استان ایلام به تمام تجهیزات روز مجهز است و اجازه کوچک‌ترین ناامنی را به متجاوزان نمی‌دهد.