به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، محبوب رستم زاد رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی ایلام در جمع خبرنگاران گفت: از نمونه‌های ارسالی به مرکز کشور جهت تشخیص بیماری کرونای جهش یافته انگلیسی، تعداد ۱۲ مورد از این نمونه‌ها مورد تایید قرار گرفت. وی افزود: با احتساب این ۱۲ مورد […]

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، محبوب رستم زاد رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی ایلام در جمع خبرنگاران گفت: از نمونه‌های ارسالی به مرکز کشور جهت تشخیص بیماری کرونای جهش یافته انگلیسی، تعداد ۱۲ مورد از این نمونه‌ها مورد تایید قرار گرفت.

وی افزود: با احتساب این ۱۲ مورد جدید، تعداد مبتلایان به بیماری کرونای جهش یافته انگلیسی در شهرستان دهلران به ۱۴مورد افزایش یافت.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: با افزایش تعداد افراد مبتلا به کرونای جهش یافته انگلیسی در شهرستان دهلران، وضعیت این شهرستان از زرد به نارنجی تغییر یافته است.

رستم زاد ادامه داد: از همه مردم شریف استان تقاضا داریم که با رعایت پروتکلهای بهداشتی، در راه کنترل بیماری کرونا و جلوگیری از انتشار آن در سطح استان احساس مسئولیت نمایند.

کد خبر/۴۸۸۰۶