به گزارش پایگاه خبری راسان خبر ؛ مديرعامل و كاركنان شركت گاز استان در دیدار  با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ایلام ضمن تبریک ماه مبارک رجب به تشریح فعالیتهای شرکت گاز استان پرداخت و گفت : تا کنون بیش از 127 هزار مشترک در 21 شهر و 270 روستای استان  از […]

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر ؛ مديرعامل و كاركنان شركت گاز استان در دیدار  با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ایلام ضمن تبریک ماه مبارک رجب به تشریح فعالیتهای شرکت گاز استان پرداخت و گفت : تا کنون بیش از 127 هزار مشترک در 21 شهر و 270 روستای استان  از نعمت خدادای گاز بهره مند گردیده اند.

وی به ضریب برخورداری 98 درصدی و 65 درصدی خانوار بهره مند از گاز در حوزه شهری و روستایی اشاره نمود و گفت : در حال حاضر عملیات گازرسانی به شهر توحید از توابع بخش هلیلان و 80 روستای دیگر استان در حال اجرا می باشد.

شمس الهی همچنین از عملیات اجرایی خط تغذیه بخش زرین آباد از توابع شهرستان دهلران در مرحله نقشه برداری ،مطالعه و انتخاب پیمانکار خبر داد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ضمن تبریک سال نو و اعیاد ماه مبارک رجب و میلاد مولود کعبه حضرت علی (ع) به کارکنان شرکت گاز استان ایلام گفت: یکی از خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی به ملت شریف ایران توسعه شبکه های گازرسانی می باشد.

حجت الاسلام و المسلمين لطفي افزود: امروزه ایران در همه عرصه ها از جمله گاز ، آب ، برق و بهداشت…خدمات بسیار ارزنده ای نسبت به قبل از انقلاب به ملت ارائه نموده است.